Oferty Pracy w Poznaniu i okolicach. Zobacz koniecznie!

Waldemar Kaiser
Opis stanowiska: specjalista ds. stolarki okiennej
Wykształcenie: średnie zawodowe

Kontakt z ogłoszeniodawcą:
Buildgreen Sp. z o.o.
Łukasz Stachowiak
61-67-000-36
ilove@buildgreen.pl
KOPANINA 54/56
60-105 Poznań

Czas pracy: 40 godz. tygodniowo
Rodzaj zatrudnienia: umowa na okres próbny
Wynagrodzenie: 2 tys. zł

Dodatkowe wymagania i umiejętności doświadczenie mile widziane, OBSŁUGA KOMPUTERA, prawo jazdy kat. B, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, umiejętności handlowe

Adres miejsca pracy:

Zobacz więcej: Oferta pracy PUP Poznań
Opis stanowiska: specjalista ds. stolarki okiennej Wykształcenie: średnie zawodowe Kontakt z ogłoszeniodawcą: Buildgreen Sp. z o.o. Łukasz Stachowiak 61-67-000-36 61-67-000-36 [email protected] KOPANINA 54/56 60-105 Poznań Czas pracy: 40 godz. tygodniowo Rodzaj zatrudnienia: umowa na okres próbny Wynagrodzenie: 2 tys. zł Dodatkowe wymagania i umiejętności doświadczenie mile widziane, OBSŁUGA KOMPUTERA, prawo jazdy kat. B, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, umiejętności handlowe Adres miejsca pracy: Buildgreen Sp. z o.o. 60-105 Poznań KOPANINA 54/56 Zobacz więcej: Oferta pracy PUP Poznań screen strony WWW
Wybraliśmy dla Was oferty pracy w Poznaniu i okolicach, zamieszczone na stronach Powiatowego Urzędu Pracy. Ogłoszeniodawcy proponują zatrudnienie najczęściej na okres próbny. Wynagrodzenie od 2 tys. zł wzwyż.
od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!