Oferty pracy w Poznaniu z rejestru Powiatowego Urzędu Pracy (cz. 1)

Waldemar Kaiser
Numer zgłoszenia: StPr/14/1847
Opis stanowiska: piekarz
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Etaty ogółem: 2

Kontakt z pracodawcą:
TESCO POLSKA SP. Z O.O.
Sylwia Stachowiak
61 860 70 08
31029per@pl.tesco-europe.com

Mrągowska 4
61-161 Poznań

Data rozpoczęcia 	2014-05-20
Godzin pracy tygodniowo: 20
Ilość zmian: 2
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie: 1900.00 PLN/mc

Dodatkowe wymagania i umiejętności: umiejętność pracy w zespole

Adres miejsca pracy:
Mrągowska 4
Numer zgłoszenia: StPr/14/1847 Opis stanowiska: piekarz Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Etaty ogółem: 2 Kontakt z pracodawcą: TESCO POLSKA SP. Z O.O. Sylwia Stachowiak 61 860 70 08 61 860 70 08 [email protected] Mrągowska 4 61-161 Poznań Data rozpoczęcia 2014-05-20 Godzin pracy tygodniowo: 20 Ilość zmian: 2 Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie: 1900.00 PLN/mc Dodatkowe wymagania i umiejętności: umiejętność pracy w zespole Adres miejsca pracy: TESCO POLSKA SP. Z O.O. 61-161 Poznań Mrągowska 4 Archiwum Polskapresse/Agnieszka Gryc
Zobacz oferty pracy w Poznaniu, pochodzące z rejestru poznańskiego Powiatowego Urzędu Pracy. Prezentujemy oferty opublikowane w maju tego roku, a więc aktualne. Uwaga, termin naboru określony w niektórych spośród nich wkrótce minie!
od 16 lat
Wideo

Widowiskowy egzamin dla policyjnych wierzchowców

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!