18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Oferty pracy w Poznaniu z rejestru Powiatowego Urzędu Pracy (cz. 2)

Waldemar Kaiser
Numer zgłoszenia: StPr/14/2021
Opis stanowiska: instalator wod-kan i CO
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Etaty ogółem: 1

Kontakt z pracodawcą:
SZPITAL KLINICZNY im. H. Święcickiego UM im. Karola Marcinkowskiego
Elżbieta Huhn
61-869-12-04
huhn.elzbieta@spsk2.pl

PRZYBYSZEWSKIEGO 49
60-335 Poznań

Data rozpoczęcia: 2014-05-15
Godzin pracy tygodniowo: 40
Ilość zmian: 1
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie: 1680.00 PLN/mc

Dodatkowe wymagania i umiejętności: doświadczenie w pracach instalacyjno-hydraulicznych

Adres miejsca pracy:
Numer zgłoszenia: StPr/14/2021 Opis stanowiska: instalator wod-kan i CO Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Etaty ogółem: 1 Kontakt z pracodawcą: SZPITAL KLINICZNY im. H. Święcickiego UM im. Karola Marcinkowskiego Elżbieta Huhn 61-869-12-04 61-869-12-04 [email protected] PRZYBYSZEWSKIEGO 49 60-335 Poznań Data rozpoczęcia: 2014-05-15 Godzin pracy tygodniowo: 40 Ilość zmian: 1 Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie: 1680.00 PLN/mc Dodatkowe wymagania i umiejętności: doświadczenie w pracach instalacyjno-hydraulicznych Adres miejsca pracy: SZPITAL KLINICZNY im. H. Święcickiego UM im. Karola Marcinkowskiego 60-335 Poznań PRZYBYSZEWSKIEGO 49 screen strony WWW
Prezentujemy, oferty pracy w Poznaniu, pochodzące z rejestru Powiatowego Urzędu Pracy (maj 2014 - cz. 2). Oferty zostały zamieszczone w maju. Są więc aktualne! Zobaczcie, co urząd oferuje bezrobotnym!
od 7 lat
Wideo

Jakie są wczesne objawy boreliozy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!