PBG Basket wygrywa z Polonią 2011 Warszawa

W pierwszym dniu Memoriału m. Wojciecha Michniewicza rozegrywanym w Toruniu drużyna PBG Basket Poznań pokonała Polonię 2011 Warszawa 85:60.

Mecz był wyrównany tylko do połowy. W trzeciej kwarcie poznaniacy wypracowali sobie 23-punktową przewagę, którą w ostatniej odsłonie meczu jeszcze powiększyli. W pierwszej piątce poznańskiego zespołu wystąpili: Uros Duvnjak, Adam Waczyński, Andrija Ćirić, Mateusz Bartosz oraz Zbigniew Białek.

PBG Basket Poznań - Polonia 2011 Warszawa 85:60
Kwarty: (23:21, 20:16, 27:10, 15:13)

W memoriale poza PBG Basket i Polonią 2011 Warszawa biorą udział Prokom Trefl Sopot i Polonia Warszawa (w ich meczu dość nieoczekiwanie warszawianie wygrali 62:58).

W sobotę rywalem poznaniaków będzie zespół Polonii Warszawa.

Znamy już obsadę X Memoriału im. Jacka Ponickiego. Poza PBG Basket w turnieju zagrają Anwil Włocławek, Polpharma Starogard Gdański i czeski zespół BK Prostejov.