Piast Gliwice - Lech Poznań 2:0. Koniec świetnej passy Kolejorza [ZDJĘCIA]

SZKI
Lech Poznań: Czytaj więcej o Kolejorzu TUTAJ
Lech Poznań: Czytaj więcej o Kolejorzu TUTAJ Arkadiusz Gola
Po sześciu zwycięstwach z rzędu w lidze Kolejorz zaznał goryczy porażki. W ostatnim spotkaniu w 2015 roku mistrz Polski przegrał z liderem Ekstraklasy. Piast Gliwice - Lech Poznań 2:0 - zobaczcie zdjęcia z meczu.

Gospodarze objęli prowadzenie w 15. minucie spotkania. Z głębi pola podał Gerard Badia. Bartosz Szeliga wyszedł sam na sam z Jasminem Buriciem i w pełnym biegu przymierzył nie do obrony przy lewym słupku. Tuż po przerwie drugiego gola dla lidera zdobył Josip Barisić. Kolejorza w tym meczu dwa razy uratowała poprzeczka.

Lech Poznań kończy 2015 rok na szóstym miejscu w Ekstraklasie. Kolejorz ma na koncie 28 punktów. Mistrz Polski rozpocznie ligową wiosnę 14 lutego starciem na Bułgarskiej z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.