Pierwszy gol Tylmana

JN
Mecz rozgrywano 3x30 minut. Przez dwie pierwsze tercje przeważał zdecydowanie Tur i po bramkach Tomasza Tylmana i Mariusza Karczewskiego zasłużenie prowadził 2:0.

Mecz rozgrywano 3x30 minut. Przez dwie pierwsze tercje przeważał zdecydowanie Tur i po bramkach Tomasza Tylmana i Mariusza Karczewskiego zasłużenie prowadził 2:0. Jedynego gola dla Olimpii strzelił Sławomir Twardygrosz, który jednak nie jest jeszcze piłkarzem Olimpii. Rzutu karnego dla Tura nie wykorzystał Jacek Kanclerowicz.
Trener Piotr Mowlik był zbudowany postawą jaką zaprezentowali ,,stranieri’’ Piotr Kolasiński, Sebastian Jastrzębski, Sebastian Walkowiak i Mariusz Szymański.
Przed wyjazdem na obóz do Błażejewka na treningi do Tura przyjadą Arkadiusz Budka (Widzew, Unia Skierniewice), napastnik z Ukrainy oraz Lipiński z trzecioligowej drużyny z Wrocławia.
– Zagraliśmy bez kontuzjowanych Zbigniewa Kaźmierczaka, Jarosława Kawki, Piotra Górskiego i Daniela Ławnickiego. Stąd przewaga Tura w środku pola, szybka gra i sporo sytuacji strzeleckich rywala – powiedział trener Paweł Nowacki.