Piłka ręczna: Trudna sytuacja Grunwaldu Poznań

Krzysztof Maciejewski
arc.
W 15. kolejce rozgrywek pierwszej ligi piłki ręcznej mężczyzn Grunwald Poznań przegrał z Wolsztyniakiem Wolsztyn 23:25. Sytuacja drużyny Rafała Walczaka staje się coraz trudniejsza. Wprawdzie są jeszcze w tabeli na ostatnim, bezpiecznym miejscu, ale plasujący się za nimi Wolsztyniak ma tyle samo punktów i lepszy układ następnych spotkań.

Podopieczni trenera Walczaka ponieśli porażkę mimo, że na początku prowadzili już 6:0. W miarę upływu czasu poznaniacy zaczęli grać jednak coraz gorzej, wolsztynianie natomiast coraz lepiej. Goście jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu, a druga połowa spotkania toczyła się już pod dyktando drużyny Giennadija Kamielina.

Grunwald Poznań - Wolsztyniak Wolsztyn 23:25 (12:12)

Grunwald: Tarko - Martyński 8, M. Kaczmarek 5, Krystkowiak 5, Sobański 2, Adamczak 1, Guraj 1, Wachowiak 1, Koch 0, Koligat 0, Tyc 0.