Pizza na telefon w Poznaniu. Gdzie zamówić pizzę z dowozem. Pizzerie całodobowe w Poznaniu

Redakcja MM Poznań
Redakcja MM Poznań
Pizza jest obok dań kuchni tureckiej i orientalnej, jednym z ...
Pizza jest obok dań kuchni tureckiej i orientalnej, jednym z ... Radek Rakowski / archiwum
Pizza jest obok dań kuchni tureckiej i orientalnej, jednym z najczęściej zamawianych na telefon posiłkiem. Sprawdź, gdzie w Poznaniu zamówisz pizzę z dowozem do domu.

W naszych skrzynkach pocztowych znajdujemy często ulotki "z pizzą na telefon". Na reklamach podany jest numer telefonu firmy, jednak często brakuje informacji o tym, gdzie znajdują się lokale gastronomiczne pizzerii.

Często pizza z braku czasu czy chęci do gotowania zastępuje nam obiad bądź kolację. Sprawdź, gdzie w Poznaniu zamówisz pizzę z dowozem do domu. Dla ułatwienia, pizzerie ułożyliśmy według ich lokalizacji.

Jeżeli brakuje tu twojej ulubionej pizzeri, daj znać a dodamy ją do materiału. 

Pizza na telefon w Poznaniu

 

Pizza - Grunwald


Fresh Pizza - www.freshpizza.pl

Bułgarska 2A, Poznań
516 516 952

Szybka Pizza - www.szybkapizza.pl
Smardzewska 2, Poznań
61 661 96 66

Pizza Mr Big - www.mr-big.pl

Woźnicka 5. Poznań
514 237 090

Pizzeria Osteria - www.osteria.poznan.pl
Gorczyczewskiego 3, Poznań
61 843 41 83

Millenium Pizza - www.millenium-pizza.pl
Mickiewicza 18A, Poznań
61 842 06 58

Casa Mia - www.casamia.poznan.pl
Szpitalna 27A, Poznań
61 847 71 94

Błyskawiczna Pizza - www.blyskawicznapizza.pl
Palacza 131A, Poznań
61 662 90 09

Pizza - Wilda

U Balbiny - www.ubalbiny.pl
Rivoliego 13, Luboń
61 893 37 48

Szybka Pizza - www.szybkapizza.pl
Smardzewska 2, Poznań
61 661 96 66

Al Capone - www.alcapone-poznan.pl

28 Czerwca 1956 r. 187, Poznań
61 670 08 88

Cantinette - www.cantinette.pl
Zeylanda 12, Poznań
61 843 55 66

Trattoria Termini - www.termini.pl
Świętosławska 11, Poznań
61 855 18 61

 

Pizza - Jeżyce

Pizzeria Pepperoni - www.pizzeria-peperoni.pl
ul. Szamarzewskiego 1, Poznań
888 414 144

Pizza Express  - www.pizza-express.pl

Sianowska 74, Poznań
61 663 86 66

Party Pizza - www.partypizza.pl

Poznańska 1, Poznań
61 843 30 30

Pizzeria Nocna - www.pizzerianocna.pl
Dąbrowskiego 191, Poznań
61 670 06 43

 

Pizza - Rataje


Pizzeria Quattro - www.pizzeria-quattro.pl

osiedle Piastowskie 74, Poznań
534 141 414

Lux Pizza - www.luxpizza.pl

os. Bohaterów II Wojny Światowej 38A, Poznań
500 600 344

Laboratorium Pizzy
osiedle Bohaterów II Wojny Światowej 61, Poznań
730 270 061

Sky Pizzeria - www.pizzasky.pl
osiedle Oświecenia 60/61, Poznań
61 872 92 02

 

Pizza - Piątkowo


Pizzeria Raptorius - www.pizzeriaraptorius.pl

Os. S. Batorego 82, Poznań
61 828 03 00

Pizzeria Da Marco - www.pizza.w.poznaniu.pl
Jaroczyńskiego 37, Poznań
888 344 333

Ahmed Pizza - www.ahmed.pl

Jaroczyńskiego 22, Poznań
61 822 35 05

Da Grasso - www.dagrasso.pl

os. Jana III Sobieskiego 2, Poznań
61 825 15 50

Telepizza - www.telepizza.pl
Stróżyńskiego 29, Poznań
61 828 82 00

 

Pizza - Junikowo

Pizza Mr Big - www.mr-big.pl
Woźnicka 5, Poznań
514 237 090

Umberto - www.umberto.com.pl
Grunwaldzka 222, Poznań
61 864 11 24

 

Pizza - Dębiec

Killer Pizza - www.killerpizzapoznan.pl
28 Czerwca 1956 r. 323, Poznań
791 614 614

Pizzeria Rivoli - www.pizzeriativoli.pl
św. Czesława 3, Poznań
61 833 62 52

Szybka Pizza - www.szybkapizza.pl
Smardzewska 2, Poznań
61 661 96 66

 

Polacy boją się biedy

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie