Wybierz region

Wybierz miasto

  Najlepsza Pizza w Poznaniu 2015

  Zaczynamy plebiscyt, w którym wybierzecie Najlepszą Pizzę w Poznaniu! Gdzie serwują najpyszniejszy włoski przysmak w mieście?

  Na cienkim lub grubym cieście. Z sosem pomidorowym, mozzarellą i szynką. Ze szpinakiem, grzybami leśnymi i parmezanem. Z tuńczykiem i czarnymi oliwkami. Z podwójnym i ciągnącym się serem... Możliwości jest bez liku. A Wy jaką pizzę lubicie najbardziej? Zapraszamy Was do udziału w nowym plebiscycie, w którym wybierzecie Najlepszą Pizzę w Poznaniu.

  Najlepsza Pizza w Poznaniu - NAGRODA
  Zwycięzca, który otrzyma najwięcej głosów i zajmie pierwsze miejsce, zostanie nagrodzony pamiątkowym dyplomem, potwierdzającym najwyższe uznanie Czytelników i Internautów Poznań NaszeMiasto.pl.

  Najlepsza Pizza w Poznaniu - GŁOSOWANIE
  Głosowanie na Najlepszą Pizzę w Poznaniu startuje w poniedziałek 9 marca o godz. 13 i potrwa do piątku 20 marca do godz. 12. Głosować będzie można za pomocą kliknięć, facebooka i smsów:
  1. Klikając "Głosuj na tak" dodajesz 1 punkt na konto ulubionej pizzerii/restauracji/lokalu. Możesz oddać 5 głosów dziennie z jednego IP.
  2. Głosując za pomocą facebooka, dodajesz 2 punkty na konto ulubionej pizzerii/restauracji/lokalu. Możesz zagłosować raz dziennie z jednego konta na facebooku.
  3. Głosując za pomocą smsa, dodajesz 3 punkty na konto ulubionej pizzerii/restauracji/lokalu. Nie ma ograniczenia w liczbie wysłanych smsów.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Zostań EKO Bohaterem - kategoria dzieci starsze

  Zostań EKO Bohaterem - kategoria dzieci starsze

  Rusza głosowanie na prace zgłoszone w ramach 3. edycji „Bądź EKO POZNANIAKIEM”. Teraz wszystko w rękach internautów!

  Inne plebiscyty