Wybierz region

Wybierz miasto

  Wielkopolskie Koło Gospodyń Wiejskich 2015

  W plebiscycie "Głosu Wielkopolskiego" wybieramy najsympatyczniejsze i najprężniej działające Wielkopolskie Koło Gospodyń Wiejskich. Chcemy w ten sposób zaprezentować i wypromować Panie, które aktywnie działają na rzecz swoich lokalnych społeczności i stoją na straży tradycji wielkopolskich wsi. Zgłoszenia na adres: plebiscyt@glos.com można nadsyłać do 24 czerwca, godz 23.59 (wystarczy podać: imię i nazwisko oraz kontakt do przewodniczącej, rys historyczny, opis działalności i zdjęcia). Koła, które zdobędą najwięcej głosów, otrzymają bony o wartości 3 000, 2 000, 1 000 na zakup sprzętu AGD. Głosowanie trwa do 18 lipca 2015 r. Uczestnik, wysyłając SMS (koszt 2,46 zł) na swojego faworyta, otrzymuje dostęp do e-wydania "Głosu Wielkopolskiego".

  Mamy dodatkowe nagrody!
  Dodatkowo trzy KGW otrzymają jako nagrodę szeroką prezentację w prestiżowym kwartalniku STREFA AGRO, który ukaże się w miesiącu wrześniu.

  Nie lada atrakcja czeka jednak na laureatki! O Paniach, których Koło zajmie pierwsze miejsce powstanie profesjonalna produkcja filmowa, prezentująca Koło, jego historię, osiągnięcia i członkinie, ich życie codzienne, miejscowość, którą Panie reprezentują. Materiał ten zostanie opublikowany na stronach naszemiasto.pl, gloswielkopolski.pl i wielkopolskiej stronie Strefy Agro. Termin realizacji produkcji zostanie indywidualnie ustalony z laureatkami po zakończeniu plebiscytu.\

  Nowa nagroda
  Dla zwycięzcy plebiscytu mamy kolejną nagrodę. Jest to wycieczka do Parlamentu Europejskiego dla trzech wybranych członkiń zwycięskiego KGW pozyskana dzięki uprzejmości Posła do PE Andrzeja Grzyba.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Święta z Kevinem? Obowiązkowo! A co pamiętasz z tego kultowego filmu? QUIZ

  Inne plebiscyty