PLKK - Wielkopolskie ekipy w odmiennych nastrojach

SZKI
W ostatnim meczu 12. kolejki PLKK koszykarki Inei AZS Poznań przegrały na wyjeździe z AZS PWSZ Sowood Gorzów 71:81. Poznanianki toczyły wyrównany bój z rywalkami tylko do przerwy, a miejscowym zwycięstwo zapewniła ...

W ostatnim meczu 12. kolejki PLKK koszykarki Inei AZS Poznań przegrały na wyjeździe z AZS PWSZ Sowood Gorzów 71:81. Poznanianki toczyły wyrównany bój z rywalkami tylko do przerwy, a miejscowym zwycięstwo zapewniła koncertowa gra w ostatniej kwarcie. Najskuteczniejsza w ekipie Inei była Joanna Jarkowska (21 punktów). Po tej porażce podpieczne Romana Habera spadły na szóste miejce w tabeli.

W o wiele lepszych humorach schodziły z parkietu koszykarki Dudy Leszno. Zawodniczki prowadzone przez Krzysztofa Zajca sprawiły sporą niespodziankę i pokonały faworyzowany ŁKS Łódź 60:59. Leszczynianki zajmują dziesiątą lokatę w tabeli ekstraklasy.

AZS PWSZ Sowood Gorzów - Inea AZS Poznań 81:71
[23:16, 18:24, 21:16, 19:15)

Duda PWSZ Leszno - ŁKS Łódź 60:59
(10:14, 14:13, 19:13, 17:19)