Pochwała dla kapitana

ŁOS
Zespół DMD Computer został zwycięzcą piątej edycji turnieju firm, który rozgrywany był w hali w Suchym Lesie. W finałowym meczu gracze DMD Computer pokonali ekipę Classixc Drukarnia 4:1.

Zespół DMD Computer został zwycięzcą piątej edycji turnieju firm, który rozgrywany był w hali w Suchym Lesie. W finałowym meczu gracze DMD Computer pokonali ekipę Classixc Drukarnia 4:1. Jest to największy sukces tego zespołu, w czym duża zasługa grającego kapitana Dominika Czarnoty. W pojedynku o trzecie miejsce RWŁ-CSWL pokonał Euro-Bud Środa Wlkp. 2:1. W zawodach wystartowało 20 zespołów, reprezentujących bardzo prężnie rozwijające się firmy z Poznania i Wielkopolski.
Organizatorem zawodów była Firma Piłkarska Red Box. Największą atrakcją dla uczestników turnieju był przyjazd zespołu piłkarskiego reprezentującego działaczy GKS Katowice, w barwach którego zagrał m.in. były wielokrotny reprezentant Polski Jan Furtok.
Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju uznany został Jonasz Jeżewski (Classic Drukarnia), królem strzelców Grzegorz Haniewicz (12 goli, Euro-Bud Środa Wlkp.), najlepszym bramkarzem, rewelacyjnie spisujący się reprezentant ekipy DMD Computer – Filip Czarnota. Puchar fair-play zdobyła drużyna RWŁ-CSWL, natomiast nagrodę dla najlepiej dopingującej publiczności otrzymali fani zespołu Drukarni Poznańskiej.