Pocztowiec bliżej tytułu

JAC
Hokeiści poznańskiego Pocztowca zrobili wczoraj pierwszy krok ku obronie tytułu mistrza Polski. W pierwszym meczu finałowym podopieczni trenera Zbigniewa Rachwalskiego pokonali bowiem Grunwald 4:2 (3:0).

Hokeiści poznańskiego Pocztowca zrobili wczoraj pierwszy krok ku obronie tytułu mistrza Polski. W pierwszym meczu finałowym podopieczni trenera Zbigniewa Rachwalskiego pokonali bowiem Grunwald 4:2 (3:0). Pocztowcy już po 20 minutach prowadzili 3:0, po bramkach Rafała Grotowskiego (2 – na zdjęciu z prawej), Piotra Mikuły (14) i Krzysztofa Rachwalskiego (20). Wojskowi przebudzili się po przerwie. Najpierw Jacek Kurek (46) po krótkim rogu, a potem Tomasz Marcinkowski (59) sprawili, że Pocztowiec prowadził tylko 3:2. Wygraną obronców tytułu przypieczętował w ostatniej minucie Krzysztof Rachwalski. Dzisiaj o godz. 18.00 na stadionie AWF przy ul. Królowej Jadwigi drugie spotkanie finałowe obu drużyn. Jeśli wygra Pocztowiec, zdobędzie złoty medal. Wygrana Grunwaldu oznacza trzeci mecz obu drużyn w niedzielę (godz. 11.00, stadion przy ul. Promienistej).