Podsumowanie roku w Posnanii

TOM
W minionym roku nasi sportowcy zdobyli aż 21 medali na mistrzostwach świata i mistrzostwach Europy. W klasyfikacji klubów, wśród seniorów zajęliśmy czwarte miejsce w kraju - mówił Andrzej Kraśnicki, prezes Posnanii na ...

W minionym roku nasi sportowcy zdobyli aż 21 medali na mistrzostwach świata i mistrzostwach Europy. W klasyfikacji klubów, wśród seniorów zajęliśmy czwarte miejsce w kraju - mówił Andrzej Kraśnicki, prezes Posnanii na wczorajszym, oficjalnym podsumowaniu roku 2001 w tym klubie. Na spotkaniu obecni byli czołowi zawodnicy Posnanii, m.in. kanadyjkarze Daniel Jędraszko i Paweł Baraszkiewicz, wioślarka Ilona Mokronowska, kajakarki Elżbieta Urbańczyk, Małgorzata Chojnacka czy motorowodniak Lechosław Rybarczyk. Sportowcy podczas spotkania otrzymali nagrody, podobnie jak ich trenerzy. Wszyscy podkreślali również, że w nadchodzącym roku, w którym przypada rocznica 95-lecia klubu postarają się o równie spektakularne sukcesy. Na zdjęciu nagrodę odbiera Paweł Baraszkiewicz.