POJEDYNEK REZERW DLA AMIKI - Nadal bez bramki

MIL
Paweł Buzała miał okazję przełamać niemoc strzelecką Lecha II. - Fot. M. Opala
Akademia Piłkarska Lecha nie może przełamać strzeleckiego impasu. W wyjazdowym pojedynku z Amiką II Wronki sytuacje bramkowe mieli Mirosław Goliński, Paweł Buzała i Ibo, jednak ich uderzenia nie znalazły drogi do ...

Akademia Piłkarska Lecha nie może przełamać strzeleckiego impasu. W wyjazdowym pojedynku z Amiką II Wronki sytuacje bramkowe mieli Mirosław Goliński, Paweł Buzała i Ibo, jednak ich uderzenia nie znalazły drogi do siatki. Takich problemów nie mają za to podopieczni Romana Kabacińskiego. Już w 15. minucie potężną bombą popisał się Filip Burkhardt, który nie dał szans Arkadiuszowi Malarzowi.
Wynik 1:0 utrzymywał się aż do 85. minuty. Dopiero akcja Piotra Ruszkula, zakończona golem Grzegorza Piesi przyniosła zmianę rezultatu. – Po raz kolejny nie potrafimy pokonać bramkarza rywali i jesteśmy z tego powodu bardzo przygnębieni. Stoimy w miejscu, bo nie zdobyliśmy tej wiosny nawet punktu – mówił zmartwiony Leszek Partyński, trener Lecha II.

Amica II Wronki 2:0 Lech II Poznań

Bramki: Filip Bukrhardt (15), Grzegorz Piesio (85)
Amica II: Linka, Król, Skrzypek, Próchnik, Piesio, Lisowski (46. Wołąkiewicz), Dereżyński, Bieniek, Burkhardt (80. Szczepan), Micanski (46.Ruszkul), Surdykowski (75. Borys)
Lech II: Malarz, Czarnecki, Plich, Strugarek, Krakowski (63. Imbiorowicz), Wilk, Walerczyk (46.Ibo), Goliński, Lebioda, Buzała (69. Mazgaj), Mazurek (59.Sędziak)