Arka Gdynia mimo dobrego początku przegrała w Warszawie z Polonią 1:2.

Warszawa, ul. Konwiktorska
Bramki: Ława (19').
Żółte kartki: Bednarek (85')
Czerwone kartki: Budziński (2x żółta 78')
90' Koniec meczu. Mimo dobrego początku, Arka nie zdołała dowieźć zwycięstwa i wraca do Gdyni bez punktów.
85' Piłkarze obu drużyn grają coraz bardziej brutalnie. Kolejna żółta kartka dla zawodnika Arki.
81' Niecelny strzał Gancarczyka.
78' Czerwona kartka, Budziński zobaczył drugą żółtką kartkę.  Arka gra w dziesiątkę.
72' Gooooool dla Polonii! Arka powoli traci szansę na zwycięstwo. Duże zamieszanie w polu karnym, które wykorzystuje Gołębiewski. Arka jeszcze wróci do gry?
70' Mierzejwski strzela słabo, Witkowski bez problemu łapie piłkę.
65' Po wyrównaniu gra toczy się nieco wolniej. Trener Arki wprowadza do gry nowych zawodników.
58' Gooool ! Mierzejewski do Piątka w pole karne i mamy remis w Warszawie. Agresywna gra warszawiaków przyniosła jednak efekty.
56' Sędzia nie uznaje bramki Tshimbamby, który podobno przeszkadzał obronie Polonii
53' Polonia atakuje coraz śmielej atakować, jak na razie bez skutku.
48' Obrońcy Arki jak na razie pewnie, ubiegli Gołębiewskiego.
46' Rozpoczęła się druga połowa.

45' Koniec pierwszej połowy!
Arka wygrywa 1:0, dodajmy, że bardzo zasłużenie, bo Polonia jest dziś piekielnie słaba.
43' Druga dobra akcja Dziewickiego, który dziś najlepszym wśród atakujących Polonii.
37' Ładnie Trałka ze skrzydła do Głębiewskiego, który szczupakiem strzela, ale broni Witkowski.
34' Kilka minut nudy, którą przerwał Kowalski ostrym faulem na Trałce.
26' Poprzeczka! Wolny Ławy, głową strzelał Labukas, ale brakowało centymetrów.
24' Gołębiewski strzela, ale nic z tego.
22' Bardzo źle dziś gra defensywa Polonii, piłkarze Bakero igrają z ogniem, bo bardzo wysoko gra Tshibamba.
19' GOOOOOOOOOOOOOOL!!! ŁAAAAAWAAAA! 0:1! Architektem Bożok, który zagrał do Ławy, a ten idealnie zza pola karnego.
17' Dwie świetne akcje. Najpierw Dziewicki był blisko strzelenia bramki, później szybka kontra Arki, Tshibamba łatwo ograł Mynara, podanie do Budzińskiego, ale zablokowali obrońcy.
11' Gołębiewski łokciem potraktował Bednarka, ale sędzia nie gwiżdże.
10' Traka na sporo miejsca, ale zbyt głębokie dośrodkowanie.
6' Ładna kontra Polonii. Mierzejewski do Nikolicia, ale napastnik był chyba faulowany. Sędzie jednak nie gwizdnął.
3' Mierzejewski mocno z woleja, ale obok bramki.
1' No proszę, Arka chciała zacząć jak wczoraj Lechia, ale na miejscu Gliwa.
1' Zaczynamy.
0' Za chwilę składy, zespoły na murawę wybiegną już za kilka minut.
0'Naszą relację rozpoczniemy o godz. 14.30.

Sędzia:

Polonia Warszawa: Gliwa - Mynar (Sokołowski), Dziewicki, Jodłowiec, Brzyski - Mierzejewski, Zasada (Piątek), Andreu, Trałka - Gołębiewski, Nikolić (Gancarczyk).

Arka Gdynia:Witkowski -Kowalski, Szmatiuk, Ulanowski Bednarek - Budziński, Bożok (Wilczyński), Ława, Mrowiec - Lakubas (Trytko), Tshibamba (Mawaye).