Potwierdzili miejsce w czołówce

SZKI
Znakomicie spisali się poznańscy kickboxerzy podczas Mistrzostw Polski Full Contact w Kobylej Górze. Podopieczni Jacka Dreli zdobyli cztery medale. Na najwyższym stopniu podium stawali Damian Ławniczak, który obronił ...

Na najwyższym stopniu podium stawali Damian Ławniczak, który obronił tytuł w kategorii 57 kg, i Piotr Walczak w kategorii 86 kg. - Obaj świetnie boksowali i zasłużenie wygrali. Dla Piotra i Damiana był to ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata amatorów, które na początku grudnia odbędą się na Węgrzech - podkreśla Drela.
W kategorii 71 kg srebrny medal zdobył Damian Ciesielka, a brązowy Krzysztof Adamiak (86 kg).
W mistrzostwach Polski wzięło udział 71 zawodników z 28 klubów. - Potwierdziliśmy, że dalej zajmujemy miejsce w ścisłej czołówce - przyznaje trener poznaniaków. - W zawodach wzięło udział czterech naszych kickboxerów i każdy z nich przywiózł krążek. Myślę, że ten dorobek byłby jeszcze większy, jednak dwóch zawodników nie mogło wziąć udziału z powodu kontuzji - kończy Drela.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?