(© Waldemar Wylegalski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dziś na stoku Malta Ski powinno być już pół metra śniegu. Naturalnego, białego puchu jest dobrych kilka centymetrów, resztę "wyprodukowały" armatki śnieżne.

- Niskie temperatury dały nam sygnał do sztucznego naśnieżania stoku. W nocy z wtorku na środę uruchomiliśmy armatki śnieżne - mówi Ewa Lewandowska z Malta Ski. Miłośnicy jazdy na nartach i snowboardu mają do dyspozycji dwa stoki (duży i mały dla początkujących) z wyciągami krzesełkowym i orczykami. Jest także wypożyczalnia sprzętu, serwis, instruktorzy. Można też samemu przyjść i zjeżdżać na nartach. Dla przykładu, za godzinę jazdy, od poniedziałku do piątku zapłacimy: bilet ulgowy - 22 zł, normalny - 26 zł. W soboty, niedziele i święta trzeba zapłacić odpowiednio 26 i 34 zł.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!