Poznań bez pucharu

ŁOS
Fragment pierwszego meczu Big Plus/Cheman - Limex. - Fot. Sz. Siewior
Drużyna mistrzów WRONBA Poznań BigPlus/Cheman uległa w dwumeczu swojemu wrocławskiemu odpowiednikowi, ekipie Limexu. W pierwszym meczu Big Plus/ Cheman przegrał siedmioma punktami.

Drużyna mistrzów WRONBA Poznań BigPlus/Cheman uległa w dwumeczu swojemu wrocławskiemu odpowiednikowi, ekipie Limexu.

W pierwszym meczu Big Plus/ Cheman przegrał siedmioma punktami. Ten pojedynek odbył się w sali Gimnazjum nr 24 na os. Bohaterów II Wojny Światowej w Poznaniu. - Goście zdobyli przewagę w ciągu ostatnich sekund meczu. Wrocławianie górowali organizacją gry i dyscypliną w obronie - powiedział Michał Szparaga z WRONBY.
W drugim meczu, który rozegrany został we Wrocławiu, gospodarze doskonale wykorzystali atut własnego parkietu. W trakcie spotkania wydawało się, że Big Plus/Cheman znalazł receptę na Limex.
Do przerwy udało się poznaniakom zniwelować stratę z pierwszego starcia (31:23). Wynik drugiej połowy (37:18) dowiódł jednak, że czterokrotne mistrzostwo w liczących ponad 70 drużyn rozgrywkach znaczy wiele, a wynik pierwszego meczu wcale nie był przypadkowy.