Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Prawie 100 osób wzięło udział w pierwszym bezpłatnym treningu Nordic Walking na poznańskim Morasku. Tych, którzy wakacje planują spędzić w mieście, organizatorzy zapraszają na kolejne spotkania, które odbywać się będą cyklicznie aż do końca sierpnia. Wstęp wolny.

Jeszcze przed pierwszymi warsztatami organizatorzy zapowiedzieli, że jeżeli kurs spotka się z zainteresowaniem chodziarzy, odbywać się będzie częściej niż raz na dwa tygodnie, jak początkowo zakładano. Jak mówi Natalia Pęcak, koordynator akcji z firmy Inotel: - Jeżeli frekwencja na najbliższych spotkaniach utrzyma się na podobnym poziomie, mogę śmiało potwierdzić, że będą one organizowane w odstępie cotygodniowym.

A najbliższe warsztaty już w sobotę 10 lipca na Kampusie Morasko w Poznaniu (róg ul. Umultowskiej i Huby Moraskie, nad stawem koło Wydziału Fizyki UAM), kolejne w niedzielę 25 lipca i tak systematycznie co dwa tygodnie aż do odwołania. Podobnie jak na pierwszym spotkaniu kurs poprowadzi Joanna Gronikowka, instruktor rekreacji ruchowej. Część teoretyczna potrwa ok. 30 min. i będzie wstępem do części praktycznej, czyli półtoragodzinnego marszu. Start o godzinie 11:00.

Tym, którzy chcieliby wziąć aktywny udział w treningu, jednak nie posiadają odpowiedniego sprzętu, organizatorzy będą bezpłatnie wypożyczać kijki do Nordic Walking. Takich zestawów będzie ok. 30-40. Przewidziano także nagrody - kije i sportowe koszulki.

Z racji bardzo dużego zainteresowania organizatorzy proszą o telefoniczne lub mailowe rezerwowanie kijków u Natalii Pęcak, koordynatora akcji: 061 622 90 11, n.pecak@inotel.pl. Wszystkie informacje na temat dat i miejsc spotkań na bieżąco zamieszczane będą na stronie internetowej organizatora, firmy telekomunikacyjnej Inotel, www.inotel.pl.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!