Utwory takich gigantów rocka jak Deep Purple, Rainbow i Whitesnake zabrzmią w czwartek w klubie U Bazyla. Do Poznania zawita bowiem projekt Made in Warsaw a na scenie gościnnie pojawią się m.in. Grzegorz Kupczyk i Wojciech Hoffmann.

Made in Warsaw to organizatorzy corocznego Memoriału Jona Lorda, czyli koncertów poświęconych zmarłemu w 2012 roku legendarnemu klawiszowcowi, znanemu przede wszystkim z Deep Purple. Na ich występach nie brakuje największych hitów ekipy z Hertfordshire (np. "Perfect Strangers" i "Highway Star"), ale pojawiają także utwory, które rzadziej można usłyszeć na żywo, np. piosenki z płyty "Burn".

Podczas ich obecnej trasy, czyli Purple Rainbow Tour, setlista nie ogranicza się do kawałków z repertuaru Deep Purple, gdyż urozmaicają ją przeboje innych legend rocka - Rainbow i Whitesnake.


Dla fanów z Poznania koncert będzie tym bardziej wyjątkowy, że na jednej scenie pojawią się Grzegorz Kupczyk i Wojciech Hoffmann, którzy przez lata wraz z zespołem Turbo kreowali polską scenę metalową. Trzecim gościem specjalnym jest dobrze znany wielkopolskiej publiczności Michu Przybylski z grupy Rust.

Jako support wystąpi zespół Cathleen.

Made in Warsaw - Purple Rainbow Tour
  • Czwartek (28.11.19), godz. 19.00,
  • Klub U Bazyla (Norwida 18A)


Bilety:
  • 30 zł (sklep Rock Long Luck),
  • 35 zł (online w serwisie Ticketos),
  • 40 zł (w dniu koncertu).


POLECAMY:


Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!