Poznań Maraton 2013: Zobacz zdjęcia biegaczy

Poznań Maraton 2013
Poznań Maraton 2013 Zenon Kubiak
Chociaż zwycięzca mógł być tylko jeden, na miano bohaterów zasługują wszyscy, którym udało się pokonać maraton.

Więcej galerii zdjęć znajdziecie w serwisie specjalnym:

Poznań Maraton 2013 [zdjęcia, wyniki, program]

W niedzielę, 13 października o godz. 15 zakończył się 14. Poznań Maraton. Na starcie stanęło 5756 zawodników. Najszybciej trasę pokonał Kenijczyk David Kiptui Tarus, który linię mety minął po 2 godzinach, 13 minutach i 8 sekundach.

Aby zaliczyć poznański maraton, należało pokonać morderczy dystans 42 kilometrów i 195 metrów w ciągu 6 godzin i każdy, komu ta sztuka się udała, zasługuje na miano bohatera. Trasę w regulaminowym czasie pokonało 5666 z 5756 zawodników biorących udział w maratonie.

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia uczestników 14. Poznań Maratonu [wkrótce kolejne galerie]