3 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Opis stanowiska: pracownik produkcyjny do...
fot. screen strony WWW

Praca dla każdego - Oferty z przyuczeniem do zawodu

Pracownik produkcyjny do przyuczenia

Opis stanowiska: pracownik produkcyjny do przyuczenia Kontakt z pracodawcą: STAL-MAL Sp. z o.o. Andrzej Kudzia 601-584-477 601 584 477 [email protected] NIESZAWSKA 15 61-037 Poznań Czas pracy tygodniowo : 40 godz. tygodniowo Ilość zmian: 2 Rodzaj zatrudnienia: umowa na okres próbny Wynagrodzenie: 12.00 zł na godz. Dodatkowe wymagania i umiejętności do przyuczenia Adres miejsca pracy: STAL-MAL Sp. z o.o. 61-037 Poznań NIESZAWSKA 15 Zobacz: Więcej ofert Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu Zobacz więcej: Praca dla maturzystów w przyszłości - 15 pewnych branż!