Praca za granicą. Oferty z Niemiec [OGŁOSZENIA]

Waldemar Kaiser
Stanowisko: malarz.
Miejsce pracy: Augsburg, Bawaria, Niemcy.
Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Obowiązki: prace wykończeniowe: malowanie elewacji i pomieszczeń.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- wyuczony zawód: malarz/murarz/tynkarz,
- doświadczenie zawodowe,
- mile widziany własny samochód.

Kontakt z pracodawcą:
e-mail: praca@silverhand.eu,
tel. 606 857 993,
tel. 606 857 662,
tel. 668 381 767.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Zobacz też: Ogłoszenia Gratka - Pająki, skorpiony, węże... [ZDJĘCIA]
Stanowisko: malarz. Miejsce pracy: Augsburg, Bawaria, Niemcy. Forma zatrudnienia: umowa o pracę. Obowiązki: prace wykończeniowe: malowanie elewacji i pomieszczeń. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - wyuczony zawód: malarz/murarz/tynkarz, - doświadczenie zawodowe, - mile widziany własny samochód. Kontakt z pracodawcą: e-mail: [email protected], tel. 606 857 993, tel. 606 857 662, tel. 668 381 767. SZCZEGÓŁY OFERTY Zobacz też: Ogłoszenia Gratka - Pająki, skorpiony, węże... [ZDJĘCIA] Archiwum Polskapresse
Praca za granicą to wciąż dla wielu jedyna szansa na godne życie. Dzisiaj publikujemy oferty zatrudnienia w Bawarii. Zobacz ogłoszenia dotyczące pracy w Niemczech.
od 7 lat
Wideo

Jakie są wczesne objawy boreliozy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!