PTH Poznań mistrzem grupy zachodniej!

ZSN
PTH Poznań
PTH Poznań archiwum/Paweł Miecznik
Hokeiści PTH Poznań po raz trzeci wywalczyli tytuł mistrzów grupy zachodniej II ligi hokeja na lodzie. W meczu finałowym poznaniacy pokonali Żółwi Piła 3:1 (0:0, 3:0, 0:1).

Decydująca dla wyniku meczu, który w niedzielę został rozegrany na lodowisku Chwiałka w Poznaniu, była druga tercja, w której poznańscy hokeiści strzelili trzy bramki. Do siatki rywali trafili Snorri Sigurbjørnsson, Markus Kronblad i Henri Peltola.

W trzeciej tercji pilanom udało się zdobyć bramkę honorową, a całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem PTH Poznań 3:1.

- Dziękujemy wszystkim naszym sympatykom za doping i wsparcie z trybun przez cały ten sezon. Liczymy, że w nowym sezonie wasza liczba będzie jeszcze większa i razem będziemy mogli walczyć o najwyższe trofea - kończą hokeiści PTH Poznań.