Puchar UEFA: Wyniki w grupie Lecha

W pierwszych meczach fazy grupowej Pucharu UEFA, w grupie H, w której gra poznański Lech, wysokie zwycięstwa odniosły CSKA Moskwa i AS Nancy.

W Moskwie gospodarze już po 12 minutach prowadzili 2:0 z Deportivo La Coruna po dwóch golach Alana Dżagojewa. Po przerwie trzecią bramkę dołożył Vagner Love.

O ile wysokie zwycięstwo CSKA nie jest niespodzianką, o tyle równie wysoka wygrana AS Nancy z Feyenoordem już tak. Frncuzi wszystkie bramki zdobyli po przerwie. Przypomnijmy, że to właśnie AS Nancy będzie pierwszym rywalem Lecha Poznań w tej fazie rozgrywek. Spotkanie odbędzie się 6 listopada w Poznaniu.

CSKA Moskwa - Deportivo La Coruna 3:0 (2:0)
Bramki: Alan Dżagojew - dwie (9, 12), Vagner Love (61)

CSKA: Igor Akinfiejew - Wasilij Bierezucki, Sergiej Ignaszewicz, Aleksiej Bierezucki, Anton Grigoriew - Milos Krasic, Deividas Semberas, Jewgienij Ałdonin (73. Elvir Rahimic), Jurij Żirkow (87. Gieorgij Szczennikow) - Ałan Dżagojew (65. Ramon), Vagner Love.

Deportivo: Daniel Aranzubia - Pablo Garcia, Ze Castro, Alberto Lopo, Filipe (79. Adrian Lopez) - Cristian Hidalgo, Julian de Guzman (64. Sergio), Antonio Tomas, Juan Carlos Valeron, Josa Guardado - Omar Bravo (72. Mista).

AS Nancy - Feyenoord Rotterdam 3:0 (0:0)
Bramki: Monsef Zerka (47), Julien Feret (53), Helder (84).

Nancy: Gennaro Bracigliano - Helder, Abdeslam Ouaddou, Damian Macaluso, Frederic Biancalani - Joel Landry N'Guemo, Alfred N'Diaye, Issiar Dia (46-Marc-Antoine Fortune), Julien Feret, Francis Malonga (46-Benjamin Gavanon) - Monsef Zerka (85-Andre Luiz).

Feyenoord: Henk Timmer - Serginho Greene, Andre Bahia, Kevin Hofland, Tim de Cler (69-Ron Makaay) - Giovanni van Bronckhorst, Karim El Ahmadi, Leroy Fer, Georginio Wijnaldum - Diego Biseswar, Michael Mols (83-Kermit Erasmus).

Przeczytaj też:Mecze Lecha w Pucharze UEFA - kiedy i za ile?