Relacja LIVE meczu Lech-Korona

f.
Już o 20:30 wybiegną na boisko przy Bułgarskiej w 10. kolejce T-Mobile Ekstraklasy piłkarze Lecha Poznań i Korony Kielce. Faworytem w tym meczu są poznaniacy, którzy na swoim boisku jeszcze przez Koronę nie zostali pokonani. Czy tak będzie i dziś? Czy może Korona przedłuży swoją serię spotkań bez porażki? Zachęcamy do śledzenia LIVE razem z portalem kielce.naszemiasto.pl.

1:0

65': G. Wojtkowiak

95': sędzia Małek kończy mecz, Lech zrównuje się punktami z Koroną Kielce, jest to pierwsza porażka klubu z Kielc w tym sezonie
92': Maciej Korzym otrzymuje drugą żółtą kartkę za faul na Brumie, Korona do końca gra w 10
91': Stilić strzela zza pola karnego, jednak Małeckiemu nie sprawiają problemu takie piłki
90': sędzia dolicza 3 minuty do podstawowego czasu spotkania
89': na szpicę Korony wysunięty Pavol Stano
87': zmiana w Lechu, za Krivca wchodzi Drygas
86': żółta kartka dla Injaca za faul na Grzegorzu Lechu
84': Vuković strzela sprzed pola karnego, jednak piłka minimalnie obok bramki strzeżonej przez Buricia
82': 13 156 widzów zasiada dziś na trybunach stadionu przy Bułgarskiej
81': Stilić z rzutu wolnego, piłka wytrącona z linii bramkowej na rzut rożny przez bramkarza Korony
80': próba Korony zagrania długą piłką, jednak jeden z piłkarzy na spalonym
79': zmiana w Koronie: Zieliński za Kaczmarka
76': Stilić leży na boisku, rzut wolny dla Lecha
75': szybki przerzut piłki na połowę Korony, Stano ukarany żółtą kartką za faul na Rudnevie
74': Korona egzekwuje rzut rożny, trzech zawodników jest wolnych w polu karnym, jednak żaden nie dochodzi do piłki
73': Tonev zdecydował się na uderzenie z dystansu, jednak piłka przechodzi obok słupka
71': rzut rożny dla Korny, piłkarze Lecha wybijają piłkę w pole
70': Zmiana w Koronie: Kijanskas za kontuzjowanego Malarczyka
69': rzut wolny wykonuje Stilić, jednak Małkowski bez trudu łapie piłkę
69': rzut wolny po faulu na Murawskim
68':świetne podanie Stilicia z pierwszej piłki do Rudneva, Malarczyk wybija pilkę na rzut z autu
66': po akcji Korony w polu karnym Lecha przewraca się Vuković, jednak sędzia uznaje, że piłkarz Korony symulował faul i pokazuje mu żółtą kartkę
65': po rzucie rożnym Grzegorz Wojtkowiak zdobywa gola strzałem głową, Lech prowadzi z Koroną 1:0
62': próba szybkiego wyjścia piłkarzy Korony ze swojej połowy, jednak Korzym na spalonym
61': zza pola karnego próbuje strzału na bramkę Sobolewski, jednak niecelnie
60': zmiana w Lechu, z boiska schodzi Możdżeń, wchodzi Tonev
60': Znakomita sytuacja Możdżenia, uderza sprzed pola karnego, nastrzeliwuje piłkarza Korony, rzut rożny
58': Lech Poznań zamyka piłkarzy Korony na własnej połowie
55': faul w środku pola na piłkarzu Lecha, szybko wykonany, jednak nie wyszło nic z tej akcji
53': rzut z autu dla Korony na wysokości swojego pola karnego
50': Wołąkiewicz schodzi kontuzjowany z boiska, w jego miejsce Kamiński
49':w walce o piłkę uderzony łokciem przez Hernaniego Rudnev
47': dobre podanie do Sobolewskiego, ten podał do Grzegorza Lecha w pole karne, jednakże dośrodkowanie zostało zablokowane, piłka na aucie
45': z boiska schodzi Lenartowski, wchodzi Grzegorz Lech, sędzia rozpoczyna drugą część spotkania

46': sędzia kończy pierwszą połowę, przerwa, Lech Poznań u siebie remisuje z Koroną do przerwy 0:0
45': po rzucie wolnym egzekwowanym przez Vukovicia Stano na spalonym
45': żółta kartka dla Wołąkiewicza za faul
45': sędzia przedłuża grę o 1. minutę
44': Stilić trafia w mur, fauluje Bruma
43': po drugim rzucie rożnym szybkie wyjście piłkarzy Lecha, sędzia gwiżdże rzut wolny-sfaulowany Bruma przez Hernaniego
42': po rzucie rożnym dla Korony piękną paradą popisuje się Burić, następnie Henriquez wybija pilkę z linii bramkowej na rzut rożny
42': pierwszy rzut rożny dla Korony
41': Semir Stilić na minimalnym spalonym
40': Lech Poznań cały czas w natarciu, natomiast Korona Kielce broni się mądrze
39': strzał obok bramki zaliczają lechici
38': rzut rożny dla Lecha, egzekwuje Kriwiec
35': żółta kartka dla Korzyma
35': do centry Rudneva nie zdążył Stilić
34': żółta kartka dla Jovanovicia za faul na Stiliciu
32': po żółtej kartce za przepychanki dostali Henriquez i Sobolewski
32': Przepychanki na połowie Lecha po uderzeniu Henriqueza przez Sobolewskiego
31': Dobra akcja Korony, jednak Maciej Korzym znajdował się na spalonym
29': Stilić podnosi za wysoko nogę, rzut wolny dla Korony w pobliżu swojego pola karnego
27': Lech konstruuje atak pozycyjny od swojej połowy
25': po rzucie rożnym i strąceniu piłki przez Rudneva piłka odbija się od słupka
25': Stilić źle wykonuje rzut wolny, piłka po odbiciu się od gracza Korony wychodzi poza boisko, rożny dla gospodarzy
24': Stilić faulowany przez Malarczyka około 5-10 metrów od pola karnego
23': krótka przerwa w grze, na boisku opatrywany Bruma po faulu piłkarza Korony
21': Pierwszy w tym spotkaniu rzut rożny- dla Gospodarzy
18': Na spalonym Maciej Korzym
16': Stilić uderza w poprzeczkę z rzutu wolnego, gramy dalej, wynik 0:0
16': Rzut wolny z około 3 metrów od bramki Małkowskiego, wykonawcą Stilić
15' Małkowski wychodzi przed "piątkę" i łapie źle dogrywaną piłkę
12': pierwszy strzał na bramkę w meczu: Możdżeń sprzed pola karnego, Małkowski odprowadza piłkę wzrokiem za słupek
8': Niewiele dzieje się jak do tej pory na boisku przy Bułgarskiej
6': Lech Poznań częściej posiada piłkę w strefie obronnej
5': Trenerzy obu drużyn stoją w swoich strefach i próbują zreorganizować grę
4': Korona zaczęła wysokim pressingiem, gra toczy się głównie na środku boiska
1': sędzia Robert Małek gwiżdże po raz pierwszy, zaczyna się mecz