Remis na szczycie

JAC
Zawodnik Pocztowca Dariusz Rachwalski (z prawej) zdobył jedną z bramek, a jego zespół zremisował z Grunwaldem 3:3. - Fot. P. Jasiczek
Ligowy pojedynek dwóch najlepszych drużyn hokejowych naszego kraju – Pocztowca i Grunwaldu – zakończyło się remisem 3:3 (2:2). Liderem tabeli pozostał Grunwald, który wyprzedza różnicą trzech punktów ...

Ligowy pojedynek dwóch najlepszych drużyn hokejowych naszego kraju – Pocztowca i Grunwaldu – zakończyło się remisem 3:3 (2:2). Liderem tabeli pozostał Grunwald, który wyprzedza różnicą trzech punktów Pocztowca. Pojedynek stał na dobrym poziomie. Grunwald, który był gospodarzem meczu, rozpoczął bardzo dobrze i pod kwadransie prowadził 1:0. Gola po krótkim rogu zdobył Jacek Kurek. W 24. minucie Mariusz Danelski wykorzystał błąd w defensywie Pocztowca i strzelił drugą bramkę dla wojskowych. Pocztowcy odpowiedzieli szybko, bo w 29. minucie Dariusz Rachwalski zdobył kontaktowego gola. Dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy Krzysztof Wybieralski wyrównał stan spotkania na 2:2. Krótko po przerwie Pocztowiec wypracował dwa krótkie rogi. Drugi ze stałych fragmentów skutecznie wykorzystał Mirosław Juszczak i pocztowcy prowadzili 3:2. Wreszcie w 47. minucie Robert Grzeszczak pewnie wykonał rzut karny i mecz zakończył się remisem 3:3.