Remont torowisk w Poznaniu: Od soboty na Reymonta - Jak pojadą tramwaje?
Linia 1: Franowo -…- Hetmańska - Głogowska - Roosevelta - Grunwaldzka - Rondo Jana Nowaka Jeziorańskiego - Grunwaldzka - Junikowo
Linia 7: Zawady -…- Hetmańska - Głogowska - Roosevelta - Grunwaldzka - Rondo Jana Nowaka Jeziorańskiego - Przybyszewskiego - Dąbrowskiego - Ogrody
Zobacz także:
Remont torowisk w Poznaniu: Od soboty na Reymonta - Jak pojadą autobusy?
Linia 45: W kierunku Kaczej z ul. Wyspiańskiego autobusy skręcają w ul. Reymonta (bez wjazdu na torowisko tramwajowe) następnie będąc w rondzie Jana Nowaka Jeziorańskiego wjeżdżają po torowisku tramwajowym na przystanek autobusowo-tramwajowy.
W kierunku Dworca Zachodniego autobusy skręcają z ul. Marcelińskiej w ul. Przybyszewskiego (bez wjazdu na torowisko tramwajowe) objeżdżają rondo na normalnych zasadach ruchu drogowego kierując się w kierunku Bałtyku zatrzymują się na przystanku linii nocnej 231, zlokalizowanym pomiędzy ulicami Iłłakowiczówny a Wojskową. Następnie kontynuują jazdę ul. Wojskową i Wyspiańskiego do Dworca Zachodniego.
Linia 64: W kierunku Kaczej autobusy jadą ul. Chociszewskiego do ul. Reymonta gdzie dokonują nawrotu przez torowisko tramwajowe na wysokości stacji Lotos i dalej ul. Reymonta i Arciszewskiego kontynuują kurs.
W kierunku Literackiej autobusy jadące ul. Arciszewskiego skręcają w ul. Palacza następnie w Kasprzaka i dalej jadą po trasie. Autobusy tej linii zatrzymywać się będą dodatkowo na ul. Palacza za skrzyżowaniem z Arciszewskiego oraz na ul. Kasprzaka (przy E’Leclerc) oraz przed ul. Chociszewskiego
Linia 79: W kierunku do Kaczej autobusy jadą Hetmańską – Reymonta – nawrót przez torowisko tramwajowe na wysokości stacji Lotos – Reymonta – Arciszewskiego i dalej po trasie.
W kierunku do Dębca – trasa bez zmian.
Linia 93: W kierunku Górczyna autobusy jadą ul. Przybyszewskiego (bez wjazdu na wysokości szpitala na torowisko tramwajowe). Tymczasowy przystanek autobusowy zlokalizowany za rondem na wysokości przystanku tramwajowego.
W kierunku os. Sobieskiego autobusy jadące ul. Arciszewskiego skręcają w ul. Palacza następnie w Kasprzaka i dalej w Chociszewskiego dojeżdżają do ul. Reymonta jadąc dalej w kierunku ronda Jana Nowaka Jeziorańskiego. Następnie będąc w rondzie Jana Nowaka Jeziorańskiego wjeżdżają po torowisku tramwajowym na przystanek autobusowo-tramwajowy i dalej kontynuują kurs po swojej stałej trasie. Autobusy tej linii zatrzymywać się będą dodatkowo na ul. Palacza za skrzyżowaniem z Arciszewskiego oraz na ul. Kasprzaka (przy E’Leclerc) oraz przed ul. Chociszewskiego a także na przystanku "Szymborska".
Dodatkowo autobusy linii 93 w obu kierunkach zatrzymywać się będą na przystanku "Arena".
Poznań.NaszeMiasto.pl - zobacz więcej
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?