Salon MG Speed przy ulicy Połczyńskiej w Warszawie

Reklama
Reklama
Salon MG Speed przy ulicy Połczyńskiej w Warszawie, to miejsce w którym od maja 2013 roku można zakupić najbardziej luksusowe auta, jakie jeżdżą po polskich drogach.

Salon prowadzi sprzedaż nowych i używanych ekskluzywnych samochodów największych światowych producentów, takich jak: Audi, Mercedes, BMW, Jaguar, Land Rover, Porsche, Bentley, Aston Martin, Ferrari czy Lamborghini. Firma oprócz umożliwienia zakupu najwyższej klasy luksusowego modelu, zapewnia również pełną ofertę leasingową i ubezpieczeniową. Jednym słowem, jest w stanie kompleksowo zaspakajać najbardziej wyszukane wymagania, potrzeby i zachcianki najwybredniejszych pasjonatów i koneserów luksusowych aut.

 

Ogromnym atutem firmy są znakomite ceny samochodów, za które klient zapłaci do 30% mniej od ceny katalogowej w salonie dealerskim. "Przebijemy każdą ofertę na nowy, luksusowy samochód”, to sztandarowe hasło spółki MG Speed.

 

Samochody sprowadzane są bezpośrednio z autoryzowanych europejskich sieci dealerskich. Oferowane są auta nowe lub podemonstracyjne, czyli takie, które były wcześniej prezentowane na przykład na targach czy wystawach. Firma MG Speed jest w stanie zaoferować swoim klientom dowolny, wybrany przez nich model w dowolnym produkowanym wariancie i kolorze. Każdy model na życzenie klienta może zostać sprowadzony od zagranicznych partnerów w ekspresowym terminie - nie dłuższym niż trzydzieści dni od daty złożenia zamówienia.

 

Wszystkie auta objęte są pełną gwarancją producenta oraz posiadają kompletną dokumentację. Na wszystkie samochody wystawiane są pełne faktury z podatkiem VAT w wysokości 23 procent.

 

Firma MG Speed jest też wiodącym dostawcą aut do wszystkich największych firm leasingowych w naszym kraju.

 

Wjazd samochodem do centrum niemożliwy?

Wideo

Dodaj ogłoszenie