SŁABY POCZĄTEK PIŁKARZY GROCLINU - Ostatni dzwonek dla trenera

PAT
Groclin Grodzisk od meczu inauguracyjnego z Widzewem w Łodzi nie przegrał w lidze, ale też nie zdołał wygrać. Zła passa nie została przerwana w piątkowym, wyjazdowym spotkaniu z Cracovią (1:1), choć do 72.

Groclin Grodzisk od meczu inauguracyjnego z Widzewem w Łodzi nie przegrał w lidze, ale też nie zdołał wygrać. Zła passa nie została przerwana w piątkowym, wyjazdowym spotkaniu z Cracovią (1:1), choć do 72. min goście prowadzili 1:0. Wtedy jednak tysięczną bramkę w historii zdobył dla ,,Pasów” Piotr Bania i drużyny podzieliły się punktami.
W pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Szymon Kaźmierowski, zdobywając swojego drugiego gola w ekstraklasie. Młody snajper grodziszczan mógł trafić do siatki jeszcze raz, ale na przeszkodzie stanął mu słupek. – Byłoby 2:0 i myślę, że to przesądziłoby sprawę – mówił nieco rozgoryczony 19-latek.