Smok z medalami

ŁOS
Reprezentanci klubu Czerwony Smok z Poznania przywieźli medale z międzynarodowych zawodów w ramach Pucharu Polski w sztukach walki – muay thai. Podopieczni trenera Bartosza Jezierskiego zaliczyli w Kaliszu dobry ...

Reprezentanci klubu Czerwony Smok z Poznania przywieźli medale z międzynarodowych zawodów w ramach Pucharu Polski w sztukach walki – muay thai. Podopieczni trenera Bartosza Jezierskiego zaliczyli w Kaliszu dobry występ w kat. 67 kg. Krzysztof Mirkowski przegrał w walce o medale, ale zdaniem szkoleniowca został skrzywdzony przez arbitra. Kolejny raz na słowa pochwały zasłużył też Mateusz Kaźmierczak. W walce finałowej uległ nieznacznie zawodnikowi Arkadii Kalisz i zajął ostatecznie drugie miejsce.
To nie jedyny sukces klubu Czerwony Smok w ostatnim czasie. Sekcja taekwondo stała się bogatsza o jeden medal. Marcin Zabłocki wywalczył brązowy krążek Na Park Pokal w Stuttgarcie. Medale zdobyli również: seniorzy – 3. Łukasz Scheffler (AZS OS Poznań, kat. 72 kg), 3. Krzysztof Hyży (AZS OS Poznań kat. 63 kg); juniorzy – 2. Angelika Rydlewska (AZS OS Poznań, kat. 46 kg).