Suchary grają fair

ŁOS
W nowym roku pierwsze mecze w lidze Redbox odbędą się w najbliższą sobotę - Fot. S. Siewior
Wśród amatorów w piłkarskiej lidze Red Box prowadzą w dwóch grupach ekipy York i Centra Exide. Ale to graczom Sucharów Czedar należą się największe brawa.

Wśród amatorów w piłkarskiej lidze Red Box prowadzą w dwóch grupach ekipy York
i Centra Exide. Ale to graczom Sucharów Czedar należą się największe brawa.

Meczem ostatniej kolejki uznać należy spotkanie w amatorskiej grupie A pomiędzy zespołami Super-Bet i GlaxoSmithKline. Do przerwy żadna z ekip nie potrafiła wywalczyć sobie przewagi bramkowej i zakończyła się ona wynikiem 4:4. Po przerwie oba zespoły ruszyły do frontalnego ataku.
- Obserwowaliśmy dynamiczne, składne akcje z obu strony. Bardziej skuteczni pod bramką rywala byli gracze Super-Bet zwyciężając zasłużenie 12:8. W barwach Super-Bet na wyróżnienie zasłużyli Paweł Kubiak oraz Łukasz Leszczyński, którzy zdobyli po cztery gole - powiedział dyrektor generalny ligi Waldemar Palacz.
W grupie B, z dobrej strony zaprezentował się zespół Red Box, który mając w składzie zaledwie 12-letniego Bartosza Jankowiaka odniósł dwa cenne zwycięstwa. W pierwszym pojedynku Red Box pokonał 5:3 niezwykle groźną ekipę Suchary Czedar. Godna najwyższej pochwały, była postawa młodych piłkarzy Sucharów, którzy widząc, że Red Box rozpoczyna mecz osłabiony w polu brakiem jednego zawodnika - z powodu awarii samochodu spóźnił się na mecz kilka minut - rozpoczęli mecz również w czteroosobowym składzie. Wspaniałe zachowanie fair-play, z którego mogą być dumni opiekunowie tego zespołu.
Kolejne mecze w najbliższy w sobotę, 7 stycznia w hali sportowej w Suchym Lesie. Początek godz. 16.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?