W tym roku poznański Sylwester Miejski odbędzie się z dużym przytupem. Na placu Wolności wystąpią gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej: Kamil Bednarek, Krzysztof Zalewski i Monika Brodka. Nie zabraknie też czołowych poznańskich DJ-ów. O północy będzie można podziwiać fajerwerki.

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Część osób ostatni dzień w roku lubi spędzić w domu, jednak są i tacy, którzy wolą bawić się na klubowych i plenerowych imprezach. Tych, którzy chcą świętować „pod chmurką” może zainteresować program Sylwestra Miejskiego – zorganizowanego również w ramach 65-lecia Estrady Poznańskiej, będącej organizatorem wydarzenia.

W tanecznym rytmie

Po otwarciu bram, które nastąpi o godz. 20, a także specjalnym prologu muzycznym (o godz. 21.30), scenę na placu Wolności przejmie czołówka poznańskich DJ-ów: Neevald, Bartes oraz Matthew Clarck. Towarzyszyć im będą Kasia Malenda, John James i Banan on Sax.To jednak dopiero początek – o godz. 23.20 wystąpi niezawodny Krzysztof Zalewski – rockowy wokalista i gitarzysta, znany choćby z takich przebojów jak „Miłość, miłość”, „Przyjdź w taką noc” czy „Kurier”. Towarzyszyć mu będą nie tylko muzycy z zespołu, ale również niemniej popularna piosenkarka Monika Brodka, o której robi się coraz głośniej nie tylko w Polsce, ale również innych krajach Europy.

O północy, tuż po życzeniach prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, odbędzie się pokaz pirotechniczny, podczas którego – jak informuje Estrada Poznańska – zostaną zastosowane wszelkie potrzebne środki bezpieczeństwa. Pół godziny później rozpocznie się koncert gwiazdy sylwestrowego wieczoru – Kamila Bednarka, który w tym roku przypomniał o sobie koncertowym albumem zrealizowanym w ramach kultowego cyklu „MTV Unplugged”.Bednarek to od dłuższego czasu wielka gwiazda polskiej sceny reggae. Widać to choćby po tłumach na jego koncertach, które najczęściej przypominają muzyczne widowisko. Jak dotąd artysta nagrał trzy autorskie albumy. Jego „Jestem...” (2012), „Oddycham” (2015) oraz „Talizman” (2017) promowane były chwytliwymi i melodyjnymi piosenkami, m.in. „List”, „Chwile jak te” czy „Cisza”.

Ma być bezpiecznie

Jak podkreślają przedstawiciele Estrady Poznańskiej, impreza, która tym razem potrwa do godz. 2, ma być bezpieczna i jest adresowana również do rodzin z dziećmi. Organizatorzy proszą o nie odpalanie własnych fajerwerków. Warto też pamiętać, że przed wejściem na plac Wolności będzie można odebrać bezpłatne opaski, które należy nosić przebywając na terenie imprezy.

POLECAMY:Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!