Szukasz nowej pracy w Poznaniu i okolicach? Zostań pracownikiem uznanej firmy - MASTERMEDIA, która odnosi sukcesy za granicą

Materiał informacyjny Mastermedia
Udostępnij:
Zmiana pracy to zawsze stresujący moment w życiu. Poszukiwanie nowego pracodawcy może okazać się nie lada wyzwaniem. Składając CV, warto zwrócić uwagę, by firma, do której aplikujemy, oferowała nam możliwość rozwoju, odpowiednie benefity oraz w pełni wykorzystała nasz potencjał. Czy warto postawić na pracę w polskiej firmie? Na co zwrócić uwagę, podczas przeglądania ofert pracy? W poniższym materiale znajdziesz odpowiedzi na te i inne nurtujące Cię pytania.

Praca w Poznaniu w polskiej firmie z zagranicznym potencjałem

Pandemia znacznie zmieniła rynek pracy. Wiele branż było zmuszonych do cięć budżetowych i lub skrócenia etatów. Zmieniło to także podejście pracowników do pracy i ich oczekiwania wobec niej. Coraz więcej osób szukających pracy, poszukuje solidnego pracodawcy, który nie tylko oferuje dobre wynagrodzenie, ale także poczucie bezpieczeństwa. Do tego, wciąż wielu pracowników szuka pracy w obrębie swojego miejsca zamieszkania lub najbliższej okolicy. Równie ważną cechą wymaganą od pracodawcy jest umiejętność elastycznego odpowiadania na ich aktualne potrzeby w dobie ciągłych zmian.

Pracodawcą oferującym zatrudnienie w Poznaniu na stabilnych warunkach jest firma Mastermedia. Jest to profesjonalna, międzynarodowa i rodzinna firma, która dzięki przejrzystej strukturze dba o każdego pracownika. Mastermedia to firma handlowa, specjalizująca się w eksporcie produktów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej do Anglii, Belgii, Holandii, Niemiec, Irlandii, Szwecji, Luksemburga, Australii i Nowej Zelandii. Ponadto stale powiększa swój asortyment, współpracując z polskimi producentami.

Nie bój się zmiany pracy. Postaw na te branże!

Zmiana pracy bywa stresująca, zwłaszcza w czasach niepewności o przyszłość wielu branż. Mogłoby się wydawać, że w obecnych czasach poszukiwanie pracy w transporcie, logistyce lub handlu nie zapewni stabilnej i bezpiecznej posady. Jednak w rzeczywistości są to obszary, który mimo wyzwania, jakim była pandemia, poradziły sobie bez ogromnych strat. Ostanie statystki pokazują, że firmy zajmujące się handlem międzynarodowym na pandemii wręcz zyskały, odnotowując większe zapotrzebowanie na produkty szybkozbywalne.

Udział Polski w światowym eksporcie w 2020 r., pomimo pandemii zwiększył się w porównaniu z rokiem poprzednim o 0,14 pkt. proc., do 1,54 proc. W całym 2020 r. wartość polskiego eksportu była o 0,7 proc. większa niż rok wcześniej.

W związku z tym praca w handlu międzynarodowym to wybór stabilnego i perspektywicznego zatrudnienia nawet w czasach kryzysu. Mastermedia z tego względu postanowił powiększyć swój zespół o kolejnych pracowników. Obecnie trwa rekrutacja do pracy w Poznaniu na stanowiska:

 • Specjalista ds. kadr i płac z j.niemieckim
 • Analityk
 • Specjalista ds. HR
 • Specjalista ds. szkoleń
 • Magazynier
 • Pracownik magazynu

Każdy pracownik aplikujący, na któreś z powyższych stanowisk może liczyć na pracę na pełny etat w intensywnie rozwijającej się firmie i korzystną formę zatrudnienia na podstawie umowę o pracę. Do tego dołączy do zgranego zespołu, w którym najważniejsze są przyjazne i partnerskie relacje.

Czym charakteryzuje się solidny pracodawca?

Szukając idealnego pracodawcy, warto zwrócić uwagę, jak długo firma funkcjonuje na rynku. Mastermedia zaczęła swoją działalność wiosną 2006 roku. To już 15 lat ciągłego rozwoju przedsiębiorstwa. Kolejną ważną cechą solidnego pracodawcy, która posiada firma Mastermedia jest możliwość rozwoju zawodowego. Ponadto firma oferuje stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz liczne benefity dodatkowe.

Wiele badań rynku pracy, pokazuje, że dla pracownika duże znaczenie ma atmosfera w firmie. Przyjazne i pomocne środowisko sprzyja dobremu samopoczuciu oraz rozwojowi. Za dobry nastrój odpowiadają inni pracownicy, więc istotne jest, aby zespół był zgrany i miał do siebie zaufanie. Pracodawca natomiast powinien szanować swoich pracowników, być otwarty na rozmowy i chętnie wysłuchiwać ich potrzeb.

65 proc. Polaków uważa, że zła atmosfera w firmie może stać się przyczyną rezygnacji z pracy, nawet jeśli nie mają innej oferty zatrudnia. Zła atmosfera w pracy powoduje frustrację i spadek zaangażowania pracowników – wynika z badań ankietowych przeprowadzonych wśród użytkowników serwisu rekrutacyjnego szybkopraca.pl.

Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy w Mastermedia w Poznaniu?

Dobra atmosfera, odpowiednie wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju to nie jedyne kwestie ważne dla pracownika. Istotne są także dodatkowe benefity. Tych akurat w Mastermedia nie brakuję. Każdy pracownik może liczyć na:

 • ubezpieczenie grupowe,
 • pakiet medyczny,
 • atrakcyjny upominek urodzinowy,
 • kartę sportową,
 • imprezy integracyjne,
 • udział w obowiązującym systemie motywacyjnym.

Mastermedia dba o swoich pracowników, dlatego oferuje dodatkowe benefity odpowiadające ich potrzebom i dające poczucie docenienia.

Jak przygotować się do rozmowy o pracę?

Rozmowa o pracę jest kluczowym elementem na drodze do rozwoju swojej kariery, dlatego należy się do niej odpowiednio przygotować. Przed rozmową warto zapoznać się z historią firmy oraz jeszcze raz przejrzeć ogłoszenie, na które się aplikuje. Na jego podstawie warto sporządzić listę swoich kompetencji, które są zgodne z oczekiwaniami pracodawcy. Dobrym pomysłem jest także opracowanie swoich mocnych i słabych stron oraz krótkiego streszczenia swojego doświadczenia zawodowego. Dobre przygotowanie do rozmowy o pracę pozwoli zmniejszyć stres i zwiększy szanse na otrzymanie zatrudnienia.

Chcesz pracować w rozwijającej się, międzynarodowej firmie?
Nie musisz wybierać konkretnej oferty pracy, po prostu prześlij swoje CV na adres:
[email protected]
Zostań częścią zespołu!

Szukasz nowej pracy w Poznaniu i okolicach? Zostań pracownikiem uznanej firmy - MASTERMEDIA, która odnosi sukcesy za granicą

Wideo

Materiał oryginalny: Szukasz nowej pracy w Poznaniu i okolicach? Zostań pracownikiem uznanej firmy - MASTERMEDIA, która odnosi sukcesy za granicą - Głos Wielkopolski

Dodaj ogłoszenie