Tauron Basket Liga: PBG Basket Poznań wygrał Kotwicą Kołobrzeg 82:70

LUMAR
W sobotnim meczu koszykarze PBG Basket Poznań wygrali z Kotwicą Kołobrzeg 82:70.

Poznaniacy bardzo dobrze zagrali przede wszystkim w pierwszej i trzeciej kwarcie, a ich zwycięstwo mogłoby być bardziej zdecydowane, ale w ostatnich minutach, kiedy PBG Basket prowadził już różnicą 20 punktów, trener Bogicević dał szansę gry młodym zawodnikom rezerwowym.

PBG Basket wygrał do tej pory osiem spotkań, a 15 przegrał. Do końca rundy zasadniczej rozegra jeszcze tylko jedno spotkanie - 12 lutego ze Śląskiem we Wrocławiu.

ZDJĘCIA z meczu zobaczysz na stronie "Głosu Wilekopolskiego"