Teraz czas na Turów

BIN
W pierwszym meczu pucharowym koszykarze Stali wygrali z Notecią Inowrocław 100:74. Wczoraj podopieczni Andrzeja Kowalczyka rozgromili swoich rywali aż 123:69! Był to mecz bez historii.

Był to mecz bez historii. Ostrowianie prowadzili od pierwszych minut i bez problemów powiększali swoją przewagę. Nawet gdy na parkiecie pojawili się zmiennicy, gra się nie wyrównała. Doskonale spisywał się młody Michał Krajewski, który nie tylko dogrywał piłki do swoich starszych kolegów, ale sam co rusz celnie trafiał do kosza Noteci. Także Grzegorz Małecki rozegrał bardzo dobry mecz. Może nie błyszczał tak w ataku jak Krajewski, ale za to dobrze bronił i walczył o piłki pod obiema tablicami. Po 20 minutach Stal prowadziła już 51:33 i było po meczu. Trener Andrzej Kowalczyk nie ukrywał, że cieszy go dobra forma zmienników, gdyż w sobotę Stal walczyć będzie o ligowe punkty z Polpakiem Świecie.
- Nie ukrywam, że chcemy ograć wicelidera – stwierdził po meczu z Notecią szkoleniowiec Stali. W pucharowych rozgrywkach kolejnym rywalem ostrowian będzie Turów Zgorzelec, który okazał się lepszy od Górnika Wałbrzych.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?