Top Takeaway - Najlepsze Restauracje. Głosujcie na lokale w woj. wielkopolskim!

Akcja specjalna PizzaPortal.pl
Igor Mojzes/ 123rf.com
Macie swoje ulubione restauracje w woj. wielkopolskim? Lubicie zamawiać potrawy na wynos? Weźcie udział w naszym plebiscycie i zagłosujcie na najlepszy lokal!

alt

Na początku października rozpoczęliśmy akcję kulinarnie.naszemiasto.pl, podczas której prezentowaliśmy Wam charakterystyczne potrawy kuchni regionalnej. Jednym z elementów cyklu był konkurs „Smaki regionu” na najlepszy autorski przepis kuchni regionalnej. Zasypaliście nas masą świetnych przepisów i pokazaliście, że kulinarne tematy nie są Wam obce. Dlatego idziemy krok dalej i organizujemy plebiscyt na najlepszą restaurację w Poznaniu i Swarzędzu. Będziemy wybierać spośród tych, które zajmują się dostarczaniem jedzenia wprost do Waszych domów i są dostępne w ramach serwisu PizzaPortal.pl.

Plebiscyt podzieliliśmy na dwa etapy. Najpierw wybierzecie najlepsze restauracje w każdym regionie, gdzie pojawiają się gazety naszemiasto.pl, a w finale zdecydujecie, który lokal jest najlepszy w całej sieci portalu PizzaPortal.pl. Regionalny etap rozpocznie się 29 października, a zakończy 11 listopada. Dzień później będziecie już mogli głosować na najlepszą restaurację w ogólnopolskim finale. Plebiscyt zakończy się 16 listopada.

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZE RESTAURACJE W WOJ. WIELKOPOLSKIM

W jaki sposób głosować na najlepsze restauracje z portalu PizzaPortal.pl? Będziecie mieli na to trzy możliwości. Głosować będziecie mogli SMS-ami (koszt jednego to 2,46 zł z VAT), za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook i przez portale naszemiasto.pl.

Oficjalne wyniki plebiscytu ogłosimy 19 listopada na łamach gazety naszemiasto.pl. Restaurację, która zwycięży w etapie ogólnopolskim, opiszemy w artykule, który ukaże się w naszych gazetach.

W zeszłym roku specjaliści z PizzaPortal.pl stworzyli ranking „Top Takeaway”, gdzie zaprezentowali najlepsze restauracje w Polsce specjalizujące się w daniach na dowóz. Najlepszy okazał się lokal Oto! Sushi z Warszawy. Na podium znalazły się jeszcze Pizza Sfera z Torunia i poznański Skarbiec Smaków. W najlepszej dziesiątce uplasowały się również m. in. restauracje z Rzeszowa, Łodzi, Włocławka czy Rumii. Kto zwycięży w tym roku? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Dodaj ogłoszenie