Polecamy

7 roślin doniczkowych dla tych, którzy nie mają ręki do kwiatów. Tych nie zabijesz, choćbyś chciał! © Freeimages.com
[1/9]

7 roślin doniczkowych dla tych, którzy nie mają ręki do kwiatów. Tych nie zabijesz, choćbyś chciał!

Jeśli Twoje umiejętności związane z hodowlą roślin zamieniają Twoje mieszkanie w mauzoleum botanicznych wpadek... wiedz, że nie jesteś w tym osamotniony. Marzysz, by w swoim domu stworzyć klimat dżungli, ale jesteś winny śmierci każdej rośliny, która miała nieszczęście wpaść w Twoje ręce?

Uspokajamy - wszystko jest możliwe, a Twoje mieszkanie - bez względu na Twoje umiejętności (a raczej ich brak...) może się zazielenić! Musisz tylko wybrać odpowiednie rośliny. Takie, które są najbardziej odporne i przetrwają wiele więcej, niż jesteś sobie w stanie wyobrazić.

Umówmy się, nie ma nic smutniejszego w mieszkaniu, niż doniczki wypełnione suchymi, smutnymi kikutkami... Zatem przychodzimy z pomocą i przedstawiamy 7 roślin, które są na tyle mało wymagające, że zabicie ich graniczy niemal z cudem. Dodatkowo są to rośliny, które poprawią klimat w twojej przestrzeni życiowej - są wysokie i jasne, wypełniają pokój czystym powietrzem i nastrajają pozytywnie.

7 roślin doniczkowych, których nie zabijesz, choćbyś chciał znajdziesz na kolejnych slajdach >>>


Zielony domowy ogród. Jak zrobić?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news


Jeśli nie masz ręki do roślin, a mimo to chciałbyś je hodować, to nie masz powodu do obaw – przedstawiamy listę 7 roślin, które są na tyle mało wymagające, że zabicie ich graniczy niemal z cudem!

Najnowsze wiadomości

reklama