Udany finisz Odry

JAC
Piłkarze Amiki Wronki pożegnali się wczoraj z rozgrywkami o Puchar Polski. Po beznadziejnym, pierwszym meczu 1/8 finału PP z Odrą Wodzisław we Wronkach (0:0), Amica przegrała na wyjeździe 2:3.

Wronczanie prowadzili po pierwszej połowie rewanżowego spotkania, bo w 45 minucie gola zdobył w zamieszaniu podbramkowym Jarosław Bieniuk. Niestety, po przerwie Odra zdobyła trzy bramki. Dwie z nich strzelił Maciej Korzym, który dopiero w 60 minucie pojawił się na boisku. Trzecią zdobył doświadczony Jan Woś, wykorzystując nieporozumienie wronieckich obrońców i bramkarza. Co prawda drugiego gola dla Amiki zdobył Karol Gregorek, ale to Odra awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?