Trwa remont torowiska na ul. Murawa w Poznaniu. Jeszcze przez prawie tydzień, do 23 czerwca, tramwaje nie będą dojeżdżać do pętli: Piątkowska, Połabska i Wilczak.
Tramwaje linii nr 3, 4, 9, 10 i 11 będą kursowały zmienionymi trasami. W związku ze zmianą trasy linii nr 10, zawieszone zostanie kursowanie linii nr 19. Uruchomione zostaną dwie linie autobusowe „za tramwaj”: T10 i T11.
Szczegółowy opis linii:
Linia nr 3:
GÓRCZYN - … - pl. C. Ratajskiego – Fredry – MOST TEATRALNY – Roosevelta – Święty Marcin – Gwarna – pl. C. Ratajskiego - … - GÓRCZYN
Linia nr 4:
STAROŁĘKA - … - pl. C. Ratajskiego – Gwarna – Święty Marcin – Roosevelta – MOST TEATRALNY – Fredry – pl. C. Ratajskiego - … - STAROŁĘKA
Linia nr 9:
DĘBIEC - … - pl. Wolności – Fredry – MOST TEATRALNY – Roosevelta – Święty Marcin – Marcinkowskiego - … - DĘBIEC
Linia nr 10:
DĘBIEC - … Matyi – Głogowska – trasa PST – OS. SOBIESKIEGO
Linia nr 11:
STAROŁĘKA - … - Głogowska – Roosevelta – MOST TEATRALNY – Fredry – Gwarna – Święty Marcin – Roosevelta - …- STAROŁĘKA
Linia nr 19:
Kursowanie zawieszone
Linia T10:
POZNAŃ GŁÓWNY – Dworcowa – Most Uniwersytecki – Roosevelta – Pułaskiego – Winogrady – Murawa – Aleje Solidarności – Piątkowska – Koronna – Sokoła – Szydłowska – Wołyńska – Wojska Polskiego – Nad Wierzbakiem – al. Wielkopolska – Pułaskiego – Roosevelta – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY
Linia T11:
POZNAŃ GŁÓWNY – Dworcowa – Most Uniwersytecki – Roosevelta – Pułaskiego – al. Wielkopolska – Nad Wierzbakiem – Wojska Polskiego – Wołyńska – Szydłowska – Piątkowska – Aleje Solidarności – Murawa – Winogrady – Pułaskiego – Roosevelta – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY
W dni robocze, autobusy obu linii „za tramwaj” kursować będą co 10 minut.
Drożeją motocykle sprowadzane z Niemiec
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?