W styczniu piłkarski maraton ligi Red Box

LOS
sxc.hu
Wprawdzie na razie trudno wskazać zdecydowanych faworytów, trudno jednak nie zauważyć, że rozgrywki poznańskiej ligi halowej Red Box nabierają tempa.

Bardzo ciekawy mecz odbył się w II lidze. Dla graczy klubu Lotniskowiec Wola to było kolejne spotkanie, w którym prowadzili, a nie zdobyli kompletu punktów. Rywalem młodzieży z Woli była Textra. W pierwszej części pojedynku dominował Lotniskowiec.

Szybkimi akcjami rozmontowywał obronę przeciwnika i do przerwy wygrywał 5:1. Textra na drugą połowę wyszła mocno zmobilizowana i zaczęła odrabiać straty. Minutę przed końcem było 5:5. Duży udział w zdobyciu punktu przez Textrę miał bramkarz Radosław Ciecierski, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami.

Liga gra w swoim rytmie, a już w dniach 28/29 stycznia 2012 r. w hali widowiskowo-sportowej w Suchym Lesie odbędzie się Red Box XI Ogólnopolski Turniej Firm. Dla poznańskich ligowców będzie to znakomita okazja, by skonfrontować swoje umiejętności z najlepszymi ekipami z kraju.

Turniej firm to jedna z największych i najbardziej prestiżowych amatorskich imprez piłkarskich. Swój udział zapowiedziały zespoły z całej Polski. W sobotę i w niedzielę odbywać się będą zmagania w grupach. Po ich zakończeniu wszystkie ekipy, bez względu na miejsce zajęte w pierwszej fazie turniejowych zmagań, przystąpią do rywalizacji w systemie pucharowym. Więcej na: www.redboxsport.pl.