Polecamy

Grecja © zdjęcie poglądowe / Fot. pixabay.com
[4/10]

Grecja

Biuro podróży: Grecos
Wylot: Poznań
​Hotel: Studia Coralli Beach
Przykładowa data: Pt.23.07.2021- Pt.30.07.2021 (7 nocy)
Cena: 1 850 zł/ osoba, 3 700 zł/ dwie osoby
Wyżywienie: Bez wyżywienia
Lokalizacja: przy morzu, do centrum Pefkos ok. 1 km, do miasta Lindos ok. 4 km

Restrykcje COVID-19 dot. wjazdu do Grecji

Od dnia 19 kwietnia 2021 r. Osoby przyjeżdżające do Grecji powinny posiadać ze sobą negatywny wynik testu na obecność koronawirusa typu PCR (zaświadczenie powinno zostać sporządzone w j. angielskim). Test należy przeprowadzić nie później niż 72 godziny przed przybyciem. Test jest obowiązkowy dla wszystkich (w tym dzieci powyżej 5 roku życia), niezależnie od sytuacji epidemiologicznej panującej w kraju wyjazdu.

Osoby ukończyły szczepienie (tj. minęło 14 dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od ilości wymaganych dawek) i jest w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia, wówczas zaświadczenie o negatywnym wyniku testu PCR nie jest wymagane.

Sytuacja lotniska ławica w dobie pandemii. Rozmowa z rzecznikiem Błażejem Patrynem
Do wakacji zostały niecałe dwa miesiące. Na lato 2021 lotnisko Ławica ma zaplanowane 34 kierunki regularne. Parę dni temu LOT ogłosił otwarcie nowych tras wakacyjnych z Poznania. Polecimy m.in. do Hiszpanii, Grecji, Czarnogóry, Chorwacji i Albanii. Także wiele biur podróży oferuje wakacje z wylotem z Poznania. Sprawdź w galerii przegląd ofert popularnych kierunków wakacyjnych na lipiec 2021. Podajemy ceny, rodzaj wyżywienia i obowiązujące restrykcje dotyczące wjazdu. Gdzie można wyjechać bez testu PCR?

Najnowsze wiadomości

reklama