Warta Poznań - Stelmet UKP Zielona Góra 2:1 [ZDJĘCIA]

SZKI, Warta Poznań
Warta Poznań - Stelmet UKP Zielona Góra 2:1
Warta Poznań - Stelmet UKP Zielona Góra 2:1 Waldemar Wylegalski
Piłkarze Warty Poznań wygrali kolejny mecz na drugoligowych boiskach. Tym razem Zieloni pokonali rywala z Zielonej Góry 2:1 (1:1). Zobaczcie zdjęcia z meczu Warta Poznań - Stelmet UKP Zielona Góra.

W meczu 11. kolejki II ligi grupy zachodniej piłkarze poznańskiej Warty wygrali 2:1 ze Stelmetem UKP Zielona Góra po bramkach Grzegorza Rasiaka i Pawła Piceluka.

Zieloni objęli prowadzenie w szesnastej minucie. Przy próbie wybicia piłki w polu karnym obrońca UKP kopnął w plecy Bartkowiaka. Arbiter podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Rasiak.

Goście z Zielonej Góry wyrównali kilkanaście minut później. Rzut wolny na bramkę zamienił Wojciech Okińczyc. Warciarze mimo gry w osłabieniu przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Na cztery minuty przed końcem w pole karne dośrodkował Błażej Nowak. Do piłki najwyżej wyskoczył Piceluk i pięknym strzałem głową zapewnił Warcie trzy punkty.

ZOBACZ: Zobacz, jak trenują warciarze [WIDEO]

Warta Poznań - Stelmet UKP Zielona Góra 2:1 (1:1)