Warta Poznań uległa Polonii Środa Wielkopolska 3:1

Krzysztof Lekowski
Warta Poznań
Warta Poznań Archiwum/Marek Zakrzewski
Warta Poznań uległa uległa Polonii Środa Wielkopolska 3:1. Zieloni świetnie rozpoczęli sparingowe spotkanie w Środzie Wielkopolskiej. Niestety, dobry mieli tylko początek.

Warta Poznań: dobry początek
Warciarze, jako się rzekło, doskonale rozpoczęli sobotni mecz w Środzie Wielkopolskiej. Już w piątej minucie bramkę dla Warty zdobył Łukasz Jasiński. Przewagi nie udało się jednak zawodnikom z Poznania wykorzystać.

Warta Poznań: kiepski koniec
Więcej, po przerwie sami ją zniwelowali. Samobójczego gola strzelił bowiem Alain Ngamayama. Na dodatek kilkanaście minut później Mateusz Pluciński celnie trafił w bramkę gości. Wynik na 3:1 podwyższył w 75. minucie Łukasz Przybyłek. Bramka padła z karnego.

Polonia Środa Wielkopolska – Warta Poznań 3:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Łukasz Jasiński (5'), 1:1 Alain Ngamayama (47' sam.), 2:1 Mateusz Pluciński (59'), 3:1 Łukasz Przybyłek (75' karny)

Warta Poznań: Semir Bukvic (Paweł Beser 46’) – Przemysław Kocot (Dawid Czerniejewicz 46'), Łukasz Jasiński, Alain Ngamayama, Dawid Czerniejewicz (Dariusz Wróblewski 46’), Adrian Bartkowiak (Michał Goliński 46’), Maciej Scherfchen (Michał Grzesiek 46’), Mateusz Pogonowski (Dominik Chromiński 46’), Mateusz Maruniak (Zawodnik Testowany 46’), Błażej Nowak, Paweł Piceluk.

Polonia Środa Wielkopolska: Adrian Lis (75' Dawid Nowak), Paweł Przybyłek (44' Marek Matysiak), Maciej Gendek, Radosław Barabasz, Damian Buczma (70' Paweł Przybyłek), Dominik Mucha (46' Mateusz Pluciński), Marcin Falgier (46' Łukasz Przybyłek), Dawid Lisek (46' Adrian Błaszak), Michał Stańczyk (60' Krystian Pawlak), Jakub Solarek, Igor Jurga (70' Przemysław Warot)