Warta Poznań - Victoria Września 3:1: Czwarta wygrana Zielonych! [ZDJĘCIA]

Krzysztof Maciejewski
Warta Poznań - Victoria Września
Warta Poznań - Victoria Września Grzegorz Dembiński
Zieloni wygrali po raz czwarty w tym sezonie. Spotkanie Warta Poznań - Victoria Września zakończyło się wynikiem 3:1. Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Zieloni gola zdobyli już w pierwszej minucie. Na listę strzelców wpisał się Filip Brzostowski. Podopieczni trenera Tomasza Bekasa mieli wyraźną przewagę, ale później nie potrafili jej udokumentować. Beniaminek z Wrześni przed przerwą jeszcze wyrównał po ładnym strzale z rzutu wolnego Michała Góralskiego i dopiero gole Krystiana Łukaszyka oraz ponownie Brzostowskiego po zmianie stron zapewniły warciarzom zwycięstwo.

Warta Poznań - Victoria Września 3:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Filip Brzostowski (1), 1:1 Michał Góralski (32), 2:1 Krystian Łukaszyk (55), 3:1 Brzostowski (67).