Warta Poznań zremisowała z Termalicą Bruk Niecieczą 2:2

[email protected]
W ubiegłym roku mecz Warty z Niecieczą zakończył się również remisem 2:2
W ubiegłym roku mecz Warty z Niecieczą zakończył się również remisem 2:2 Grzegorz Dembiński, Archiwum
Warta - jak donosi klubowy serwis informacyjny - zremisowała po emocjonującym meczu z wiceliderem I ligi Termalicą Bruk Nieciecza 2:2.

Mecz był zacięty. Warta w pierwszej połowie miała kilka okazji do strzelenia bramki. Niestety, szczęście nie sprzyjało zielonym i musieli oni zejść do szatni przy stanie 0:0.

Pierwsze minuty drugiej połowy były jeszcze gorsze. Poznański zespół stracił dwa gole. Bramki padły w 52. i 64. minucie. Wynik 2:0 dla gospodarzy zmobilizował wielkopolskich zawodników do zaciekłej walki. Pierwszą, upragnioną bramkę dla Warty zdobył Łukasz Grzeszczyk po akcji Artura Marcianiaka i Tomasza Magdziarza, a drugą
głową Maciej Mysiak, który wykorzystał dośrodkowanie Grzegorza Bartczaka.

Nieciecza: Nowak - Ł. Kowalski, Czerwiński, Pleva, Jarecki - Pawlusiński (90. Ceglarz), Lipecki, Baran, Rybski, Szałęga (88. M. Kowalski) - Drozdowicz (84. Szczoczarz).