Warta przegrywa z Górnikiem Polkowice

lukaszz
lukaszz
Straconym golem w ostatniej minucie minucie Warta Poznań przegrała sparing z drugoligowym Górnikiem Polkowice.

Spotkanie rozegrano na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim.

Drugoligowcy dość niespodziewanie objęli prowadzenie w 22. minucie, kiedy to bramkarza Warty Jakuba Miszczuka pokonał Zbigniew Grzybowski.

Podopieczni Marka Czerniawskiego po straceniu bramki ruszyli do odrabiania strat. Ich wytrwałość została nagrodzona pod koniec pierwszej połowy meczu. Piłkę do siatki rywala skierował kapitan Zielonych, Tomasz Magdziarz

Remis 1:1 utrzymywał się do 90 minuty spotkania. Wtedy to rozstrzygającego gola zdobyli polkowiczanie. Katem poznańskiej drużyny okazał się Maciej Bancewicz i mecz zakończył się porażką Warty 1:2.

Warta Poznań – Górnik Polkowice 1:2 (1:1)

Bramki: 44. Magdziarz , 22. Grzybowski, 90. Bancewicz

Warta Poznań: Miszczuk - Marciniak, Jankowski (73 Laskowski), Strugarek, Smuniewski (46 Wichtowski) - Pawlak, Seweryn (66 Miklosik),Bekas, Reiss, Magdziarz (60 Loliga) - Kaźmierowski (46 Rojewski).