MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wielkia impreza dla rolników. Agro Show Bednary 2018 - zobacz program wystawy

Monika Kaczyńska
Fot Pawel Lacheta/Polska Press
20 września 2018 roku rozpocznie się Międzynarodowa Wystawa Maszyn Rolniczych Agro Show w Bednarach. Wystawcy będą mieli okazje do przedstawienia swojej najnowszej ofery. Odwiedzający będą mogli zobaczyć i uzyskać wszelkie informacje na temat nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych. Nie zabraknie także producentów nawozów, środków ochrony roślin i pasz. Wystawa potrwa do 23 września.

Agro Show w Bednarach odbywa się już po raz dwudziesty. Jak co roku na odwiedzających czeka kompleksowa ofert: od prezentacji najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych (w tym prezentacji w trakcie pracy), przez stoiska firm oferujących wszelkie inne środki produkcji dla rolnictwa:nawozów, środków ochrony roślin, pasz i innych.

Jak co roku organizator Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zadbał o obecność wszystkich ważnych instytucji i agend rządowych wspierających rolnictwo oraz bogaty program szkoleń, konferencji i seminariów. Będzie spotkać się i zadać pytania najwybitniejszym specjalistom z branży rolniczej.

W tym roku Agro Show został zorganizowany tak, by wszystkim odwiedzającym imprezę ułatwić zapoznanie się z jak najszerszą ofertą wystawców.

Po raz pierwszy w tym roku organizator zdecydował, że pierwszy dzień wystawy będzie dniem branżowym. Jego program będzie nastawiony na nawiązywanie kontaktów biznesowych, nie zmienia to faktu, że wystawa będzie otwarta dla wszystkich, tak jak w pozostałe dni, od 9 do 17.

- Zachęcam rolników, by jeśli mogą, odwiedzili Agro Show tego dnia - mówi jeden z organizatorów wystawy. - Wtedy ruch jest nieco mniejszy, znacznie łatwiej też w sobotę czy niedzielę obejrzeć z bliska maszyny i porozmawiać z wystawcami. W weekend bywa to trudne.

Czwartek 20 września - to "Dzień Branżowy"
W tym roku odbędzie się on po raz pierwszy. W czwartek firmy będą prezentowały swoje nowości partnerom biznesowym, przedsiębiorcom rolnym, potencjalnym partnerom. Oprócz prezentacji tego dnia wystawcy mieli możliwość zorganizowania spotkań z przyszłymi kontrahentami czy partnerami. Jednak w czwartek jak i inne dni jest otwarty dla wszystkich.

Program na czwartek
10.30 - 11.30 - Uroczyste wręczenie statuetek firmom obecnym po raz dwudziesty na Agro Show (hala seminaryjna przy pasie startowym.

9- 17 - Spotkanie youtuberów rolniczych (stoisko konkursu "Tractor of teh Year", stoisko 184 sektor A)

Piątek 21 września to "Dzień dla Szkół"
Wśród głównych atrakcji dedykowanych uczniom, studentom i nauczycielom kierunków związanych z rolnictwem, a zwłaszcza jego mechanizacją znajdzie się Ścieżka Edukacyjna oraz finały konkursów „Młody Mechanik na Medal” i „Mechanik na Medal”.

Program na piątek

 • 10- 11 - finały konkursu "Mechanik na Medal 2018” (hala seminaryjna przy pasie startowym)
 • 11 - 12 - finały konkursu "Młody Mechanik na Medal 2018" (hala seminaryjna przy pasie startowym)
 • 11- 12 - pokaz maszyn - "Rolnictwo precyzyjne" rozsiewacze nawozów mineralnych i ciągniki, wyposażone w rozwiązania techniczne oraz oprogramowanie, umożliwiające realizację zadań w systemie rolnictwa precyzyjnego i współpracę z maszynami (pole pokazowe)
 • 12-13 - prezentacje maszyn na pasie (pas startowy)
 • 12-14 - podsumowanie XVI edycji Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2018 (hala seminaryjno-bankietowa)
 • 12.30 – 13 - uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów „Mechanik na Medal 2018”, „Młody Mechanik na Medal 2018” (hala seminaryjna przy pasie startowym)
 • 13-14 - pokaz maszyn - technika siewu zbóż w systemie uproszczonym (pole pokazowe)
 • 14-15.30 - Agro Debata: Agrotronik – zawód z dużymi perspektywami? Czy warto kształcić się w tym kierunku, szanse na rynku pracy? (hala seminaryjna)

Od 9 do 17

 • Spotkanie youtuberów rolniczych (stoisko konkursu "Tractor of teh Year", stoisko 184 sektor A)
 • Konkurs Zrób Show na AGRO SHOW - namiot akcji Zrób Show na AGRO SHOW – okolice miejsca spotkań „Pod Flagami”

Sobota i niedziela to tradycyjnie dni, podczas których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie, zapoznać się z ofertami wystawców, porównać je i miło spędzić czas.

Program na sobotę

 • 11-12 - pokaz maszyn - "Rolnictwo precyzyjne" rozsiewacze nawozów mineralnych i ciągniki, wyposażone w rozwiązania techniczne oraz oprogramowanie, umożliwiające realizację zadań w systemie rolnictwa precyzyjnego i współpracę z maszynami (pole pokazowe)
 • 12-13 - Agro Debata "Rozwój polskiego rolnictwa w perspektywie ostatnich 20 lat. Czy możliwy jest dalszy szybki rozwój branży w najbliższej przyszłości?" (hala seminaryjna przy pasie startowym)
 • 12-13 - prezentacja maszyn na pasie (pas startowy)
 • 13-14 - pokaz maszyn - technika siewu zbóż w systemie uproszczonym (pole pokazowe)

Od 9 do 17

 • Spotkanie youtuberów rolniczych (stoisko konkursu "Tractor of teh Year", stoisko 184 sektor A)
 • Konkurs Zrób Show na AGRO SHOW - namiot akcji Zrób Show na AGRO SHOW – okolice miejsca spotkań „Pod Flagami”

  Program na niedzielę

[*]11-12 - pokaz maszyn - "Rolnictwo precyzyjne" rozsiewacze nawozów mineralnych i ciągniki, wyposażone w rozwiązania techniczne oraz oprogramowanie, umożliwiające realizację zadań w systemie rolnictwa precyzyjnego i współpracę z maszynami (pole pokazowe)
[*]12-13 - Agro Debata "PROW 2014-2020 – aktualny stan i prognozy do końca okresu budżetowego. Jak efektywnie wykorzystać wsparcie na modernizację gospodarstw rolnych?" (hala seminaryjna przy pasie startowym)
[*]12-13 - prezentacja maszyn na pasie (pas startowy)
[*]13-14 - pokaz maszyn - technika siewu zbóż w systemie uproszczonym (pole pokazowe)
[*] 14-14.30 Konferencja prasowa podsumowująca XX Międzynarodową Wystawę Agro Show 2018
[/lista]

Od 9 do 17

 • Spotkanie youtuberów rolniczych (stoisko konkursu "Tractor of teh Year", stoisko 184 sektor A)
 • Konkurs Zrób Show na AGRO SHOW - namiot akcji Zrób Show na AGRO SHOW – okolice miejsca spotkań „Pod Flagami”

  Zwiedzaj i filmuj
  Miłośnikom nowych technologii z pewnością spodoba się konkurs Zrób show na Agro Show. Można nagrać film ze swoim ulubionym youtuberem lub zrobić relację na żywo z imprezy i opublikować na swoim kanale społecznościowym. Do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Seria pożarów Premier reaguje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poznan.naszemiasto.pl Nasze Miasto