Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Lech Poznań odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu. Zasłużenie...

Wielkie racowisko na meczu Lech - ŁKS. Zobacz zdjęcia kibiców. Oto wielka galeria publiczności!

Lech Poznań odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu. Zasłużenie pokonał ŁKS Łódź 2:0 (0:0) po bramkach skrzydłowych Joao Amarala i Kamila Jóźwiaka. Wygraną Kolejorza oglądało na żywo 9 830 kibiców. Fani przez 90 minut głośno dopingowali swoich piłkarzy. W drugiej połowie w Kotle odpalono mnóstwo rac. Byłeś na stadionie w Poznaniu? Znajdź się na zdjęciach. Oto wielka galeria publiczności z meczu Lech - ŁKS oraz fotki racowiska. Przejdź do kolejnego zdjęcia --->

90 dni darmowej jazdy MPK? Zobacz, jak zdobyć wyjątkowy bilet!

Lot do Grecji za 65 zł? Takie okazje nie zdarzają się często!

Przemysław Plewiński: "Jestem wkurzony na rządy Jaśkowiaka"